NinadeL

No to je konečně film toto. A tady zase žádný zájem. Tady se prostě neví, na co se má hledět. Páč k Orchids and Ermine usaditi se znamá cele se nadchnouti. Tady hlavní hrdinka se jmenuje Pink, má na růžích ustálo, páč je to jasné, že se bohatě a kvalitně provdá. Takže nyní již trénuje předem. Místo kožichu si posadí kolem ramen kočku, na prašné cestě pozvedne sobě květinu a maličké s černou pletí laskavě oznámí, že až bude třeba, vezme si ji za služebnou. Mohu toto nemilovat? Podívejte se, pane, můj budoucí muž mě sice může zahrnout prachem, jako vy tady, vy nemehlo jedno, ale můj muž pokryje mou ctěnou hlavinku tak eventuálně prachem ze zlata. Poroučím se! A co následovalo? Báječné místo telefonní spojovatelky, ve kterém svou přirozenou roztomilostí překročila celé schody konkurence. I seznámila se Pink s nafintěnou kolegyní a vydaly se na společné rande na Long Island. Ale tam se ukázalo, že ten, kdo pěstuje vydělávání peněz jako sport, je šoférem. A samozřejmě za tuto faleš dostává padáka. No toto! A tehdy nebyla taková atraktivní šaráda ani v polovině! Je vám nyní jasné, že něco tak rozkošného si nemůžete nechat ujíti. Salvy smíchu, skvělé nápady, výtečné hlášky a Colleen Moore bereme výhradně za bradičku. ()