Mysleli jste si, že už nikdy nedostanete příležitost překročit práh rodinné restaurace Wagnaria? Chyba lávky! Studio A-1 Pictures využilo svůj populární podnik a rozhodlo se přenést do jeho prostředí nové postavy a spolu s nimi i nové příběhy. Higashida Daisuke právě prožívá nelehké období. Studuje teprve střední školu a už se musí zatěžovat rodinnými problémy. Podnik jeho otce zkrachoval a on je nucen si najít při studiu brigádu, která by zajistila financování jeho vlastního života. A protože je Wagnaria blízko jeho školy, je pro něj tento podnik jako stvořený. A kdo že budou jeho noví spolupracovníci? Třeba taková vedoucí směny Miyakoshi Hana – středoškolačka s rozdvojenou osobností, která se dokáže na zákazníky uculovat jako sluníčko, zároveň se ale nebojí fyzicky potrestat (nejen) provozního Kenichiroua za jeho hloupost. Dále pak Kondo Kisaki, která své nashromážděné vědomosti používá k tomu, aby nemusela pracovat a mohla veškerý čas trávit v odpočívárně se zapálenou cigaretou. Muranushi Sayuri má zase evidentně blízký kontakt se záhrobím, přitom ale existenci duchů rozhodně popírá. Netradiční dvojicí jsou i Kamakura Shiho a Shindo Yuta, jejichž vzájemný vztah připomíná vztah mezi paní a jejím otrokem. Proč? Dá se říct, že se jedná o dvougenerační problém. Otec servírky Shiho je velmi zámožný muž, který půjčil Yutovu otci peníze. A protože nebyl dluh doposud uhrazen, musí Yuto nejenom pracovat hned v několika zaměstnáních, ale navíc se nechává mladičkou zbohatlickou dcerkou nemilosrdně týrat. V neposlední řadě tu pak jsou i Adachi Masahiro a Takuya Kouno, kteří se starají o kuchyň a jako jediní vypadají, že jsou relativně normální. Nebo alespoň to si při prvním seznámení Daisuke myslí. Vážení zákazníci, vítejte v dobře známé, ale přitom tak jiné Wagnarii! (EMIA)

Jeoffrey

Původně jsem myslel, že je to plnohodnotná 4. série anime Working!!, které jsem dropnul už kdysi po jednom díle, protože mě nezaujalo. No a v podstatě, pokud to správně chápu, je to ze stejného prostředí, jen se změnil ansámbl. Navíc si nemůžu pomoct, ale ani tentokrát mě to nezaujalo a ani tentokrát nevydržím déle jak jeden díl. Na můj vkus spousta zbytečného chibi a když se u komedie, kde mají být v hlavní roli totálně ulítlé charaktery ani jednou nezasměji, pak to asi nebude pro mě. Nemyslím, že to bude úplný propadák a dokonce bych řekl, že si to fanoušky najde, ale já u toho, stejně jako v letech minulých u ostatních děl s názvem Working!!, nebudu. Drop po prvním díle a nehodnoceno. ()