Japonská historie je protkána mnohými slavnými šermíři, jež vládli uměním meče. A stejně tak jako jejich vlastní jména, stala se notoricky známá i jména jejich katan. Jak by to ale vypadalo, kdyby získaly tyto chladné zbraně lidskou formu? A proč by jim kdo vůbec onu lidskou podobu dával a shromažďoval je na jednom místě? Vysvětlení je jednoduché. Těch několik mečů, kterým bylo dáno lidské tělo, bylo vybráno, aby ochránilo historii před nepřátelskou armádou, která ji chce změnit. (EMIA)

Jeoffrey

Jediný žánr, který jsem viděl na MALu bylo fantasy, tak jsem si řekl proč ne. No ale tohle není ani tak fantasy, tohle je prostě jen pravý opak mé oblíbené zábavy "cute girls do cute things". Tím opakem samozřejmě myslím, že je to o chlapcích od malých shounenů až po velké bishíky. Takže cílová skupina je jasná a ani fakt, že je tam občas nějaký ten souboj, který ale bohužel za moc nestojí, protože je to jen zběsilá sekvence šílených a nepřehledných prostřihů, tomuhle u mě prostě nepomůže. Drop po 10 minutách a nesoudím ani nehodnotím. ()