Morgan (Dean Cain), chicagský policajt, je rozhodnutý hrát smrtící hru na "kočku a myš" s profesionálním zlodějem Jimmy Scalzettim (Eric Roberts). Scalzetti požaduje 12 miliónů dolarů za rukojmí. Čas rychle ubíhá a "lov" se stává smrtelně nebezpečný. Erika Elleniak hraje v tomto filmu detektivku. (oficiálny text distribútora)

Campbell

Jo tak tohle mě bavilo, nemůžu si pomoc ale když nepočítám sentimentální konec, tak jsem se opravdu bavil od začátku do konce, jistě je to kopírovačka Die hardu bez Willise či jiným lepších herců, ale hláškuje se tu jakž takž stejně a prostě je to blbost na kterou se dobře kouká, Roberts hraje překvapivě dobře v rámci možností a Cain mi konečně poprvé přijde jako sympaťák, dále musím pochválit hudbu který je vskutku parádní, jak ale říkám škoda toho nudného konce který je strašně křečovitý. ()

ripo

Predstavte si Smrtonosnú pascu s Bruceom Willisom ... Predstavte si takmer obdobnú zápletku. Vianoce. Veľká krádež. Neortodoxný policajt. Naštrbené manželstvo. Sami vo veľkej budove plnej grázlov a zopár dobrými rukojemníkmi. Citové vydieranie z jednej i druhej strany. Osamotený pomstiteľ ..... Potom to všetko vydeľte štyrmi a vznikne Sklenená pasca ..... Čo mi už len chýbalo, bolo špinavé a zakrvavené tielko B.Willisa ..... ()

Lacike

Solidna televizna variacia na Smrtonosnu pascu v ktorej hraju hned traja moji oblubenci, ktorych kariera sa prepadla do totalnych sraciek, ale tentoraz mali stastie na v ramci TV pomerov slusny vysledok. 6/10. ()

Wacoslav1

Ale no tak Vocasoslave1 neřekl sis náhodou, že vzhledem k některým současným těžce sofistikovaným rádoby akčním filmům se prostě budeš u těch starších bezmozkových béček bavit a neřešit píčoviny? Takže jebat klišoidní koncept kterej tu tisíckrát byl když se jedná aspoň o solidní řemeslo. Pak určitě přežiješ i tu účast dvou střeváků Dýna Lejna a Erika Poserse no a když tě tohle všechno i s tím, že záporák hraje na city a potřebuje peníze z loupeže na operaci svýho syna a hrdina je tak nechutně sympatickej a vtipnej jenom ho praštit ve finále nerozhodí, tak se dají ty tři těsný hvězdice klidně udělit. Každopádně dopadlo to u té ústřední dvojice určitě líp než když si v jiných výškových budovách zkoušeli zablbnout v takových skvostech jako je Ohnivá past nebo Nebeský oheň. Tady naštěstí je ten výsledek o dost lepší a když se blíží ty merry fucking christmas tak proč se nad to všechno nepovznést a ten průměr tomu nakonec nedat.50% ()