Dom mŕtvych

• Česko House of the Dead (viac)

Skupina teeanagerů je přivedena kapitánem Kirkem (Jürgen Prochnow) na opuštěný ostrov. Zde se má konat velká party. Bohužel zde čekají pouze hladové zombie. Naštěstí se ukáže, že kapitán Kirk je blázen do zbraní a ani druhá strana tak nebude zcela bezbranná. Boj proti nemrtvým může začít... Filmová verze oblíbené videohry s originálními scénami ze hry. (Pohrobek)

MM_Ramone odpad!

Nemca, ktorý sa volá Uwe Boll som si zaškatuľkoval ako jedného z najhorších režisérov, ktorých poznám. Totálny babrák bez štipky talentu. Absolútny diletant. Nehorázny úbožiak. Doposiaľ som videl šesť jeho snímkov a všetko to boli neznesiteľné filmové braky. Mojim prvým kontaktom s jeho tvorbou bol titul "Dom mŕtvych" (House od the Dead), ktorý natočil v roku 2003. Bolo to tak primitívne, že som na to čumel s otvorenou hubou a nechápal ako môže niekto vyprodukovať tak príšerný odpad! ()

kaylin

Německý špílmachr Uwe Boll si trochu neprávem zasloužil pověst nejhoršího filmaře. Na druhou stranu myslím, že to je něco, co molo trochu pomoct jeho kariéře. Jednoduše se o něm mluvilo, i když negativně. Na jeho filmy se lidi koukali, a když pak konečně začal točit něco lepšího, najednou už nebyl zájem. „House of the Dead“ je špatný film, ale rozhodně ne nějak extra špatný. ()

CarnTheNunya

Bloodrayne, která je taky od Bolla, jsem si ještě celkem užil a dokoukal až do konce. Tohle se mi ale dokoukávat nechce. Já končím na 30té minutě. A to jsem si dal pivo, takže jsem čekal, že mě to bude aspoň bavit pod vlivem alkoholu. Ty prostřihy se záběry ze hry jsou tam jako jen pro parádu nebo co? :D Uwe Boll možná měl raději režírovat porno, protože jsem zatím neměl možnost v normálním filmu vidět během půl hodiny tolik záběrů na odhalená ňadra nebo muchlování. ()

liuk

Fakt nevím, co máte :) Vždyť z celého filmu číší ta totální nadsázka, možná i parodie na akční filmy 80. let (Prochnowova postava) a na všechny ty "matrixy" co se v posledních sedmi letech vyrojily. Dlouhé spektakulární akční a mlátící scény mě poslední dobou čím dál víc nudí, jenže zde mockrát zmíněný snad dvacetiminutový útok na chatu je prostě něco tak suprově ujetého, že mě to strašně bavilo celou dobu, totální výsměch zpomalovačkám a bullet-timům. Věty stylu: "Hele, tahle knížka je stará, třeba nám pomůže". - "Napadlo by tě, že by tě chtěl někdy někdo dostat kvůli tvému tělu? - "To záleží, co by s ním chtěl dělat." Snad jediný záběr na hlavního záporáka vykukujícího za stromem opakující se skoro celým filmem. Postavy, které se za pět minut naučí střílet a kopat líp než Chuck Norris. Tolikrát vybouchlá hlava zombáka vším možným, snad i klackem (s docela dobrými gore efekty). "Prý Romero natočí i Ráno oživlých mrtvol", "Neviděls nikdy Scooby-Doo?" 3,5*, Postal se do mého žebříčku nejočekávanějších filmů roku 2007 určitě vejde. ()

Hellblazer

No kurva...neviem ako začať, prvých 20 minút bolo vážne nudných a vlastne ich môžete preskočiť, pretože tento B-čkový ( teda skôr C-čkový ) filmík nemá žiadny dej a tak vám nič podstatné neunikne ( teda až na pár obnažených mladých dám ). Potom sa to ale rozbehne a útok na chatu ktorú obliehajú stovky zombie nemá chybu. Neskutočné množstvo bullet-time ( každá postava má minimálne jeden spomalený záber pri ktorom ich kamera obletí a oni nahodia riadny bad-ass výraz ) prelínané zábermi z hry. Nebudem tu rozoberať to, že herci sú príšerní ( teda až na hlavnú hrdinku ktorej veľké proporcie nezabudnú na konci filmu zvýrazniť ) a podobne aj dialógy, ktoré sú nechcene smiešne. Nemal som Uweho rád, pretože som si myslel, že točí nudné sračky ( Alone in the Dark, BloodRayne ) lenže pán režisér dokáže natočiť aj zábavnú sračku a to sa mi páči.... ()

• Nad tanečním pódiem na rave party je transparent s nápisem SEGA, což je vydavatelství hry House of the Dead. (Lorge)
  • Snímek se umístil na 35. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném čtenáři časopisu "Empire". (orkadimenza)
  • Film se natáčel ve Vancouveru v Britské Kolumbii v Kanadě. (rafix)

Další evoluce HALO?

Další evoluce HALO?

12.06.2005

Vy všichni kdo jste trávili dlouhé hodiny palbou do odporných emzáků ve famózní pařbičce od Microsoftu, máte nový smysl života! A sice držení palců, nebo radši pěstí, aby vaše milované HALO: COMBAT… (viac)