Forsberg11

Slabota. Podpriemerný fake dokument o trojnásobnej vražde v národnom parku. O podivuhodnej medzere v ústave a o nevyspitateľnosti americkej legislatívy. Miestami to bolo pútavé ale neveril som tomu ani sekundu. Bolo to až príliš silené a častokrát aj trápne. Ani dokument, ani horor, ani thriller. Dokopy sa tu nič nestalo. Škoda, lebo dalo sa to spracovať určite aj zaujímavejšie. Námet to totiž zlý nie je, len sa toho asi musí ujať kvalitnejší filmár. 40 %!! ()

Martin29

Je to hodně spíše dokument než film takže kdo takový žánr nemusí tak ruce pryč. V Yellowstonském národním parku někdo zavraždí 3 lidi a udá se. Jelikož ´´neexistuje,, motiv tak ho propustí beze trestu. Nějaký dokumentarista se svým kameramanem se pak snaží ten motiv najít. Jako téma a námět je to zajímavé i když na konci mě to přišlo jak ekologická agitka a nepříjde mě moc ospravedlnitelné zabít 3 lidi kvůli tomu, abych se pomstil 1 a i tady je to na hraně jelikož se mu stejně moc nepomstil,když by ten jeho syn tu firmu nejspíše stejně nepřevzal . ()