Stopa smrti

• Česko Stopa smrti (viac)

Až doposud mohl Sam Brown žít samotářským životem v klidu liduprázdných ledových polí aljašské tundry. Jeho sestra však byla zavražděna a on se vrací zpět do Ameriky, do San Francisca, aby zde našel viníka a odevzdal ho spravedlnosti. Místní justice není zprvu jeho konání nakloněna, jenže mrtvých neustále přibývá a začíná být jasné, že ve městě řádí šílený masový vrah. A zdá se, že Brownova nesmiřitelná zarputilost je to jediné, co může nelítostného zabijáka zastavit. Z bývalých nepřátel se stávají spojenci s jediným cílem zabránit dalšímu krveprolití nevinných (oficiálny text distribútora)

Dárius

Kdyby jsme měli soudit film a postavu Roberta Patricka v něm podle počtu komentů-tak zjistíme že zas tolik oblíbenců nemá.A to je velká škoda.Z mého hlediska se jedná o nejlepší Robův film.On snad musel učit stopovat i indiány.Neuvěřitelný na co vše se dá podle stop přijít.Ale jak je to krásně podaný-tady zvítězila příroda a um nad technikou.No není to nadherný?Milostný románek k tomu,trocha napětí a je to.Zhlédnuto asi v roce 2004 ale koment až ted.19.3.2010-zato první. ()