Emmy® Award je nejvyšším oceněním v televizním průmyslu a vyjadřuje uznání za vynikající počiny mezi pořady určenými pro hlavní vysílací čas. Ceny se každoročně udělují v šestadvaceti kategoriích. Slavnostní ceremoniál předávání Emmy je jednou z nejvíce vzrušujících a nejprestižnějších událostí v americké televizi a tato velkolepá zábavná show přitahuje miliony diváků po celém světě. Galavečer plný kouzelné atmosféry a hvězdných umělců uvádí Jimmy Kimmel a v přímém přenosu se z Los Angeles vysílá 18. září 2016. (HBO Europe)

KevSpa

Jimmy Kimmel se od posledního moderování cen Emmy výrazně zlepšil. Je znát, že je ostřílenější a dovolí si mnohem více nekorektních vtípků než před pár lety. Letos mi jeho moderování zvlášť bodlo, protože ty výsledky si už snad ani nezaslouží komentář. Chápu, že Game of Thrones je masovka a řada diváků pomalu žádný jiný seriál nezná, ale akademici by mohli mít mnohem větší rozhled. Ale je jasné, že na desítky mnohem kvalitnějších seriálů se jim koukat nechce. ()

dO_od

// Jedny z nejlepších Emmy, co jsem zatím viděl. Jimmy Kimmel byl trefou do černého, celý večer byl vtipný, měl luxusní narážky a vlastně to celé výborně načal už v úvodním videu. Jo, takhle nějak kdyby to probíhalo na Oscarech, akorát s trochou víc "class", byl bych nadšený. ()

Kothy

Jimmy Kimmel to zvládl docela slušně. Bylo to celkem vtipné. I s výsledky jsem spokojen. Jsem zvědavý na další ročník. ()

Larushka

Spoilery: Úvodní scéna na loňského Samberga nemá. Jop, oceňování GOT mi úplně adekvátní nepřijde. Letošní ročník mě moc nepobavil. Diversity joke trochu napravil pachuť po Oscarech, ale stejně je toho tam na mě moc. A transgender je new black. Whatever. Proč pořád oceňují ten Voice? Claire Danes to přehnala s bronzerem, ne? Světlé momenty: Tribe has spoken, Kate McKinnon - moje nová oblíbenkyně, Stranger Things kids :), jsem happy za Sarah Paulson!, Keri Russell skoro jako Angelina s její nožkou, Matt Damon - I like them apples, Kanye West joke, Znovu si poznamenávám, že bych chtěla sledovat "Veep" a "Mr. Robot", Tatiana Maslany byla rozkošná ()

Splasher

Kimmel lepší než posledně, hlavně díky tomu, že byl více nenucený/méně nucený. Stále platí, že akademici z Emmy mají daleko větší přehled v TV tvorbě než ti z Glóbů. Tradiční gratulace JLD a Veep, který dostal hlavní cenu jistě i proto, že po odchodu Iannucciho úroveň neklesla. ()