Známého britského herce Petera O´Toola uvidíte jako veterána televizní zábavy J. J. Curtise a skvělého Aidana Gillena jako mladého začínajícího Davea Turnera. V zoufalém souboji se snaží vyřadit jeden druhého. S vynikajícími výkony Adriana Lestera a Julie Sawalha jde o jedinečnou hru, kde není nikdo připraven prohrát. Může se stát cokoliv, ale ve finále bude vítěz pouze jeden. (oficiálny text distribútora)

Oskar

Scénárista John Hodge, autor Mělkého hrobu a Trainspottingu, napsal cosi jako pánskou variantu slavného dramatu Vše o Evě (1950). Starý entertainer Peter O'Toole kdysi pomohl v kariéře mladému kolegovi a ten se stal jeho nevděčným sokem na poli televizní zábavy. Ta podobnost by mi ani nevadila. Žijeme v době, která nabízí přehršle nových možností, jak zatočit s konkurentem, než za časů Evy. Internet, skrytá kamera, bulvární noviny i samotná televize jsou mnohem flexibilnější než pouhé zákulisní drby. Horší je, že se příběh zbytečně zatěžuje O¨Toolovou zhoubnou nemocí a komplikuje se způsobem, který se vymkne kontrole. Závěr si žádá velkorysé přimhouření obou očí. ;-) 60% ()

xander

Prvých 20 minút je absolútne strašných ale potom sa to nehorázne rozbehne ale posledných asi 15 minút je znovu divných a zvláštnych. Peter O´Toole tu predvádza zaujímavú kreáciu ale lepší je Adrian Lester, ktorý hral v malom britskom filme Vášnivá salsa v ktorom hralo veľa známych hercov a snímok bol nadpriemerný, no Adrian Lester ich všetkých prebil. Tu je znovu skvelý, aj kedˇ film už taký vydarený nieje, skôr strašne divný. ()

jedubába

podľa mňa nepochopený a nedocenený snímok o súťažení dvoch chlápkov. nechýba čierny humor, absurdné situácie. tie sú tak vydarené, že kľudne odpustím nedotiahnutý koniec, a dávam 4,5. ()