Po intenzivní večerní konfrontaci se naše hrdinka ráno probouzí ve své posteli vedle vytouženého kněze, čemuž stále nemůže uvěřit. Na patřičnou reflexi ale není čas, protože je to také svatební den jejího otce. Všichni důležití aktéři příběhu se tak scházejí na zahradě jeho krásného domu a jednotlivé linie vyprávění spějí ke svému vyvrcholení. A co se týče dalšího osudu naší hrdinky, ten je tak říkajíc v rukou Božích. (Česká televize)

IvcaSammet

O sto procent lepší než závěr první řady. Takže čtyři hvězdičky. K mému překvapení žádná trapná scéna, i když je pravda, že obřadní proslov mě přišel zbytečně dlouhý. I přes to, že mi Fleabag zrovna nesedla, přece jenom musím uznat, že se mi závěr vcelku líbil. Jen ten humor mi tam pořád nějak chyběl. ()

andalin

"I think you know how to love better than any of us. That's why you find it so painful." Druhá sezóna fakt stála za to. Loved loved loved the hot priest. A hrozně mi vyhovuje, že je to taková krátká jednohubka. Hodně lidí toto hejtí, ale mix komedie a dramatu této sérii vážně prospěl. :) *spoiler* Líbilo se mi i, že některé dějové linky prostě zůstaly v zapomnění (kamarádka) a rozbíjení 4th wall i jinou postavou, než Fleabag bylo prostě geniální. ()

Sayko

Sexuální vyvrcholení končí frází „I love you too.“ Jak přenádherné a hodící se do seriálu s hlavním tématy jako je sex a rodinné trable. Musím uznat veliký pokrok od první epizody první série. Tam jsem byl zčista nasrán. Avšak postupem času mi postavy začínaly přirůstat k srdci a Fleabaga jsem si oblíbil. Teď by se hodilo napsat, že šlo o takovou půlhodinovou jednohubku po práci, která se dá hezky rozložit do dvou týdnů, ale až se do té specifické nálady dostanete, slupnete tu jednohubku nejdéle za dva dny. Úsměvné. ()

castor

Ačkoliv se nějaká pohroma čeká od její neposedné sestry, bude to Claire, která zajistí první výbuch emocí na svatbě svého otce a psychopatické macechy s cukrkandlovým výrazem. Právě otec moc dobře ví, že jeho „vyvolená“ není každému po chuti, každopádně tady to nakonec klapne. S knězem to dopadne jinak, ale asi to tak mělo být. Posun, co se hloubky a myšlenek týče. Navíc mnohé postavy (ač možná nečekaně) se nakonec dostaly pod kůži. Zdánlivě vyčerpaný joke s ukradenou soškou přetrvává a je téměř geniální. Zvážnění ve správnou dobu. ()