Noční dostaveníčko ve zpovědnici zjevně poznamenalo oba účastníky, utržené šrámy si ale léčí každý po svém. Naše hrdinka návratem ke starým způsobům, zatímco kněz dospívá k zásadnímu rozhodnutí ohledně nadcházejícího svatebního obřadu. Jejich cesty se však ještě mají protnout. Po katastrofální návštěvě kadeřníka se do citových zmatků propadá také Claire, což nezůstane utajeno před všetečným Martinem. V kavárně se také setkáme s jednou známou tváří z minulosti. (Česká televize)

Sayko

Že já měl pořád naděje, že k sexu nedojde. Došlo. Avšak tentokrát už to nebylo tak hrozné, jak bych čekal. Většinu postav jsem si oblíbil, jejich osudy rozkvetly, já si poslechl finální skladbu a pohádky byl konec. Ale to by nebyl Fleabag, aby se všechno v minutě nedokurvilo, že? Tak uvidíme, co nabídne poslední díl. ()

castor

Zřejmě nejlepší díl druhé série. Příprava svatby se blíží do finále, bezejmenná (anti)hrdinka se pokusí nehodit šavli, přesvědčit puntičkářskou sestru, že nevypadá po návštěvě kadeřníka jako tužka a její vysněný kněz se chce vyvléknout z oddávací povinnosti a macecha je tak chápavá („Zmrd jeden. Pošli je pryč,“ přikáže roztržitému otci/snoubenci). V kavárně ji pak čeká nemilé překvapení. Její život už každopádně není jedna velká mizérie s nulou na kontě i v kolonce přátelé. Zatraceně výrazná postava. ()

IvcaSammet

O něco málo vtipnější než předchozí epizoda, pořád jsem ale nezjistila, co na Fleabag všichni vidí. Příběh se sice nějak vyvíjí, přiznám se ale, že mě zaujal snad ještě méň než námět první řady. Asi budu znít jako zaseknutá gramofonová deska, ale pro mě to zachraňuje jenom Andrew Scott, kterému role kněze padla jako ulitá. ()