Co vás nezabije, to vás posílí. Výroční oběd na maminčinu památku byl čiré peklo, zdá se však, že paradoxně posílil tiché spiklenectví a sesterské porozumění mezi naší hrdinkou a Claire. Vše má vyvrcholit na avizované výstavě sexponátů nenáviděné kmotry. Místo očekávaného vnitřního triumfu však nastává soudný den a očistec v jednom, když konečně naplno pohlédneme do dosud pouze tušeného srdce temnoty. Vždycky je ale naděje. I pro ty největší potvory. (Česká televize)

Sayko

Dobře, možná jsem byl až moc entusiastický z předchozí epizody, že sem museli hned jako první scénu nasadit pořádné prcání na mnoho způsobů. Jenže Fleabag nebyla jediná, kdo byl zprcán. Byly to i moje emoce. Jako třešnička na dortu, zakončení této série, se podařilo z hlavní herečky vymáčknout něco tak divadelně zajímavého, že to ve mně vyvolalo, byť slabě, dokonce i nějaké ty emoce. Poprvé. Gratuluji. ()

TomasRichtr

Seriál velice často tne do živého a v téhle epizodě to byl doslova masakr, že se z toho ztratila (pro mě) i veškerá komedie. I tak je to výborné zakončení první série s dovysvětlením linky s Boo, které mě málem dostalo do kolen. ()

IvcaSammet

Jak se zajímavě rozjely předchozí dva díly, tak to zase závěrečná epizoda zase shodila. Až na úplné finále to byl celkově jeden velký paskvil plný rádoby zvratů, které mě ale spíš naštvaly než aby pobavily. V tomto díle pak převažovalo drama, což by mi vlastně ani nijak nevadilo, kdyby to nebyl jeden nesmysl za druhým. Tak teda bohužel, ale tento seriál mě opravdu nijak neuchvátil. ()

Crocuta

Tedy tvůrcům se musí nechat, že odvaha jim neschází. V poslední epizodě hlavní hrdinku takhle převálcovat ve všech směrech, to zavání skoro až sadismem. Ale za nejeden problém si nakonec holka může sama a nakonec ani ten pověstný paprsek naděje na závěr tu nechybí. ()

castor

„Terapie“ ze smrti kamarádky i ztráty matky se uzavírá. Gumy na tužkách jsou proto, že lidé chybují. Naše hrdinka není výjimkou. Teď dostane do ruky tác se sektem a bude obsluhovat na vernisáži sexponátů. Je přeci talent od přírody. Na macechu (Olivia Coleman je rozkošně zlá, prostě mrcha, které přejete, aby ošklivě spadla ze schodů) je sama, ségra se zatím nedostavila a na scéně je opět i Harry, na kterého macecha naplácala sádru. Divák už ví, proč kamarádka Boo vstoupila do vozovky. V krachující kavárně se pak objeví nečekaná návštěva. První série je na palec nahoru. Máme za sebou pár let, kdy se do popředí (i vlivem společenských hnutí) derou ženské hrdinky. Dokonce i takové, které si nezaslouží nálepku „hrdinka“. Naše antihrdinka je dítkem britské komičky a scenáristky Phoebe Waller-Bridge, která je na plátně skvělá a odvaha jí neschází. ()