Naše hrdinka začíná den pravidelnou preventivní prohlídkou, mající vyloučit rakovinu prsu. Je to otrava, ale nakonec je fajn nechat se trochu osahat. V každém případě je to procedura, na níž otec u obou svých dcer po smrti matky neoblomně trvá. Skutečná výzva děvčata ovšem teprve čeká. Výroční oběd na maminčinu památku. U otce v domě a pochopitelně za přítomnosti té příšerné ženské. Řeč je samozřejmě o nenáviděné kmotře, která po smrti maminky promptně zaujala místo po otcově boku. Jak říká Claire, nejdůležitější je pokusit se z toho vyváznout živé. (Česká televize)

Sayko

Zatím nejlepší z nejlepších. Rodinné drama vzrůstá, postavy se sbližují, můj divácký vztah k nim také a až na „sexhibition“ jsem zatím neslyšel ani neviděl žádný sex. Skvělé! ()

castor

Oběd na matčinu památku. A nenáviděná macecha u toho (náhodou) nechybí. Potvora řeší, co se děje s její evidentně rozrušenou sestrou a kdy přijde její doprovod, který je k nakousnutí. Tvůrci se znovu vyjadřují ke složitosti sourozeneckých vztahů, které jsou mnohdy poznamenány nemalou rivalitou. Cukrkandlová macecha pak u jídla promluví o své chystané vernisáži sexponátů, která má vyvrcholit několika díly, jimž stál modelem jejich otec, protože je „hluboce sexuální muž“. Bourání čtvrté stěny na jedničku. Finále vyhrocené. Naše hrdinka přesto odjíždí s úsměvem na tváři, ač víme, jak to nakonec bylo s její zesnulou kamarádkou, se kterou společně „rozjely“ kavárnu. Právě v ní obyčejný sendvič stojí vždy tolik, kolik majitelka zrovna potřebuje. Skvělé. A návrat ke čtyřem hvězdám. ()

IvcaSammet

Konečně se seriál začíná vyvíjet lepším směrem. Některé situace mi sice stále přijdou trapné a občas i přehnané, ale příběh má konečně nějaké grády. Navíc nenávidět stejnou postavu jako hlavní hrdinka mi taky pomáhá se konečně do seriálu nějak vžít. Stále to ale není na víc než průměr. ()