Od kataklyzmatické vernisáže výstavy uměleckých sexponátů nenáviděné kmotry uplynul více než rok. Rok, během něhož šla naše hrdinka do sebe a vyzkoušela doslova všechno, aby se cítila skvěle. Například celou tu dobu neviděla svou vlastní rodinu. Nyní se ale účastní slavnostní večeře v nóbl restauraci u příležitosti otcova zasnoubení. S kým jiným než se zlopověstnou kmotrou. A že to nedopadne dobře, dává tušit krátký prolog, odehrávající se na toaletě zmíněného podniku. Zato ten kněz, který bude snoubence oddávat, je ale zatraceně sexy… (Česká televize)

IvcaSammet

Začátek epizody se začal vyvíjet velmi dobře, až mě to samotnou překvapilo. Andrew Scott jako sprostý farář naprosto excelentní, takže jsem doufala, že aspoň ta druhá řada mě chytne, jak všichni slibovali ... Od půlky epizody ale zase všechno okamžitě sjelo do starých kolejí a ta celá ta "dramatická zápletka" v restauraci byla snad ještě horší než závěrečná epizoda první řady. Znovu jako jediná hodnotím úplně proti všem, ale mě to prostě vtipné v žádném případě nepřijde. ()

Sayko

Druhá série se rozjíždí ve velkém stylu! Žádný sex a téměř dvacetiminutová rodinná scéna v restauraci vyúsťující ve rvačku. Navíc se nám zde objevila nová postava (Moriartyho z SH), která vnáší spoustu nové energie a naděje, je to přeci jenom kněz.. Přesně tohle jsem chtěl kurva vidět!! ()

bumprd

Remivsremi to skvěle shrnul. Génius Phoebe WB v plné kráse...tahle epizoda mě okamžitě navnadila na další díly. A ta scéna v restauraci? Takového zadostiučinění se mi dlouho nedostalo. ()

castor

Nejde začít normálně, tohle posezení prostě končí v krvi. Phoebe Waller-Bridge holt nechce brázdit prošlapané cesty, ale zase to na nás zkouší kombinací drsného cynismu a vnitřní křehkosti. Prakticky nevylezeme z restaurace, ve které rok poté probíhá rodinná večeře, která vyústí několika rozbitými nosy. Cynická Phoebe Waller-Bridge zřejmě svou rodinu celou tu dobu od vernisáže uměleckých sexponátů nenáviděné macechy neviděla. Otcovo zasnoubení ale rodinu zase „stmelí“, navíc se na scéně objeví katolický kněz k nakousnutí (hraje ho Andrew Scott), který má mít obřad na starosti. A zazní, že se ve Finsku, kde je stále vycukaná Claire (herecky přesná Sian Clifford) pracovně, stalo asi mnoho pikantního. V první sérii jsme sledovali místy rezignovanou, jindy neposednou ženu, která mířila od ztřeštěné komedie k existenciální tragédii a zase zpět. Uvidíme, s čím se tvůrci vytasí tentokrát. ()