Jeoffrey

Dobře vymyšlený koncept kombinující oblíbenou fantasy hru Dračí doupě (Dungeons and Dragons) s vcelku povedenou animací. Takže máte vlastně hru a zároveň i fantasy seriál! No a obojí se vlastně povedlo. Jak píše Goku, je hodně vidět, jak zkušený a dobrý je zdejší gamemaster, protože to jak dokáže udržet atmosféru a plynulost příběhu a k tomu zvládat všechny výmysly co si ústřední trojice a speciální hosté vymyslí není rozhodně jen tak... Postavy jsou vtipné, zajímavé a rozhodně mají co nabídnout, ale upřímně musím říct, že nejlepší co se hraní týká byl podle mě rozhodně goblin, který dokázal vymýšlet spoustu překvapivých a složitých lstí a útoků a bylo vidět, že hodně pomáhal k tomu, aby se děj nezasekl u nějaké kraviny. Občas se totiž stávalo, že se hráči zasekli u nějakého vtípku, který už pomalu přestával být vtipný, některé vtípky samozřejmě nebyly dle mého vtipné vůbec, občas tam byla i drobná hluchá místa, ale tak tohle se prostě u komedií stává, navíc když má člověk improvizovat o to je to těžší... Stejně tak kvalita jednotlivých hostů byla kolísavá, protože zkrátka ne každý je dobrý komik nebo hráč. Tohle všechno se ale dá pochopit a i přesto jsem se místy opravdu hodně dobře bavil. Takže za tu dobrou zábavu a originalitu si to rozhodně nadprůměrné hodnocení zaslouží. 8/10 ()

SonGokussj

Leeettsss Quuuueeesssttt! úžasná podívaná, krásná animace, resp převedení klasické Dungeons & Dragons deskové hry s přísedícími na animované provedení, které je.. prostě... úžasné! Ten vtip, humor, zvraty, ultimátní hlášky a výmysly. I take out his skeleton and make a totem with it... All in berserker rage! And I spit on him! Jak barbarka, goblin, tak i půlork jsou nestkutečně sympatické postavy, hlavní Gamemaster je velmi zkušený a mnoho jednodílných hostů také značně pobaví. To se nedá moc popsat, to se musí vidět. Neznám nic, co by existovalo na tento způsob. Chcete se bavit? Mrkněte na Harmonquest! Dan Harmon se mi začíná zamlouvat víc a víc. Už jen kvůli jeho scénáři k Rick and Morty a oblíbené Community... Legenda :-) Harmonquest je až na pár drobností povedená záležitost. Mohl bych říct, čím to trpí, ale to by byly spoilery a to by byla škoda... :-) 85 % | Koukám podruhé, je to bomba :-) 90 % | Tak už jsem to viděl potřetí. Líbí se mi to víc a víc, hlavně ty detaily a to, že je díl co díl jiný guest. Aubrey válí. 91 % ()

PEEPA

Pro nekoho, kdo miluje DrD jako ja, naprosta povinnost :-) 10/10. Sice trochu kolisava kvalita hostu, ale presto supr napad a zabava. ()

LeitoSE

Za toto budem Dana Harmona už naveky zbožňovať. Výborný nápad a výborné prevedenie, kde sa partia ľudí baví pred publikom tým, že hraje Dungeons & Dragons a celý dejový svet je potom dodatočne naanimovaný. Humorom sa nemusí vždy trafiť do čierneho, ale je to všetko tak neuveriteľne prirodzene podané, nápadité a pôsobí s takou pohodovou atmosférou, že ja som sa smial nonstop pri všetkých dieloch previazaného príbehu. Budem dúfať v ďalšiu sériu a ďalšie obete v podaní známych jendoepizodiálnych seriálových hosťov. 10/10 – 100% ()

Raziel_cz

Harmonovi The Gamers. To znamená improvizovaní, sprostí a divní. Není to nijak sofistikovaná zábava jako Rick and Morty nebo Community... ale pořád je to zatraceně dobrá zábava. ()

Baerdeller

Hodnocení osazenstva: game master Spencer 5*****; Jeff Davis (goblin) 5*****. Výkony této dvojice jsou pro seriál naprosto esenciální a většinu času tahají ostatním trn z paty. Oba neskutečně dobře reagují na nové podněty a já si jen tiše přeji, abych uměl taky tak dobře improvizovat jako tahle dvojka. Spencer je prostě typický supernerd a Davis je profesionální komik. Je to vidět. Horší je to se zbytkem - Harmon 3*** se hodně snaží a je to určitě schopný scénárista a zároveň velký fanda samotné hry, ale je prostě vidět, že si často jede dle svého předem nalinkovaného scénáře a když se uválí něco nečekaného, tak mu to s improvizací trochu drhne. Ale pořád dobrý. Horší je to s barbarkou 2**(Erin McGathy), která všech deset dílů je +- stejně prkenná. Kéž by ji ve druhé sezóně nahradila nějaká (jiná) standup komička. Sic vzhledem k tomu, že je to bývalá Harmonovo manželka, která s ním dlouhodobě spolupracuje, to asi bohužel nepřipadá v úvahu. Nicméně Erin není největší problém - největší problém jsou někteří hosté. Namátkou Chelsea Peretti nebo Ron Funches byli naprosto bezradní a své díly zbytečně potápěli. Nic proti nim osobně nemám (naopak Chelsea se mi v Brooklyn Nine-Nine dost líbí) a je mi jasné, že ne každý je dobrý v improvizaci, ale myslím si, že o to důležitější je citlivý výběr správného epizodního hosta. Nebránil bych se ani občasnému návratu některých lepších hostů. Naopak bych vyloženě uvítal, kdyby se tvůrci více zaměřili na stand up komiky/moderátory atd. jako potencionální zdroj pro obsazení epizodních hostů. Jako celek mezi třemi, čtyřmi hvězdičkami. Věřím, že druhá sezóna bude promakanější, tak hodnotím vyšší známkou. S01 = 4**** EDIT S02: Začnu tím kladným - hosté jsou známější a hlavně o dost lepší než v první sezóně; Spencer si kvalitu udržel a Erin se zlepšila velice! Bohužel goblin v první půlce dostal prostoru méně, přičemž následně má druhou půlku vyplněnou poměrně nezáživnou linkou. Velká škoda, ale největším zklamáním je tady pro mě osobně samotný Harmon, který nyní jen vyloženě stínuje ostatním. Jako celek ale stále S02 za 4****. ()