Vysokoškolský student s nadpřirozenými schopnostmi u sebe ubytuje ducha ženy, která ztratila paměť a která mu nakonec pomáhá chytit strašidelné duchy. (Netflix)

Recenzie používateľa andalin k tomuto seriálu (7)

Ukažte se, duchové (2016)

Celou dobu mě ta hlavní dvojice hrozně bavila. Jako komedie to bylo skvělý a pak nastoupilo drama, což mi vlastně vůbec nevadilo! Mimo hlavní "dobráky" je tu ještě trochu očividnej antagonista, kterej v podstatě za svoje činy "nemůže". Škoda, že jeho dějová linka nebyla lépe zakončená, jeho příběh měl určitě větší potenciál. Místo toho se nám dostalo úplně zbytečné finální epizody, kde se neřeší nic moc zásadního a vlastně ani být nemusela. Korejské drama už jsem roky neviděla, ale tohle jsem prakticky zhltla, tak je pro mě možná v tomto směru ještě naděje. :) ()

Epizoda 2 (2016) (E02)

Říkala jsem si, že bych se mohla zase po letech podívat na nějaké pořádně romantické korejské drama. Zabředla jsem trochu do žebříčků nejlepších seriálu z Jižní Korei, kde figuroval i tenhle. Je to takové praštěné, ale docela chytlavé. Příběh je o klukovi, který žije samotářským životem, chodí na univerzitu a ve volném čase "vymítá" duchy za peníze. Cestu mu zkříží mrtvá středoškolačka, která si nepamatuje jak a proč zemřela, začne ho tedy pronásledovat a doufá, že se tak její vzpomínky vrátí. Je to takový ten klasický love-hate relationship v duchařském světě s prvky komedie. Why not, těším se na další epizody. ()

Epizoda 4 (2016) (E04)

Přísahám, že 90% tohohle seriálu je jídlo. ()

Epizoda 5 (2016) (E05)

Mě to hrozně baví. 😅 A tohle byl docela silnej díl, to jsem nečekala. ()

Epizoda 7 (2016) (E07)

Ó ano prosím, kdo by to byl řekl. Konečně se ukazuje hlavní zloduch. Me likey. ()

Epizoda 9 (2016) (E09)

No je mi úplně jasný, jak tohle dopadne. 😭 Teď se ale ještě chvíli nechám utápět v moři cukrkandlu. Začínají ty díly už být dost roztahaný, snad se v dalším konečně dozvíme více o smrti Hyun-ji. ()

Epizoda 11 (2016) (E11)

Tak mi nebylo vůbec jasný jak to dopadne, plot twist! A side note, fakt mě obtěžuje, jak Bong-Palův batoh při sebemenším pohybu padá. To není vůbec praktický, ať si ty řemínky sakra utáhne. ()