Dva spolubydlící na kolejích vyvinou aplikaci pro diskrétní seznamování a na univerzitě se to brzy začne hemžit příležitostnými románky – a problémy. (Netflix)

zedemx

Na Netflix děsnej odpad. Škoda , že je to tak špatně natočený a zrežírované. střih a scénář je tak na jednu / dvě hvězdičky....myslenka dobrá. Věřím že velké studio by si s tím vyhrlao a stálo by to za něco. Za snahu jedná hvězdička. Pocit z toho jako bych se díval na celovečerní klauzuru FmkUtb ()

Marze

Jediní přátelé univerzitního studenta Jamesa Singera jsou telefon a laptop. Jeho spolubydlící Lance Black se zase zajímá pouze o ženy a párty. Je to nezábavně , nedojímavé a vůbec ne sexy. Nefunguje ani jako satira. Tvůrci se pokouší podívat na vztahy , rozdíly mezi muži a ženami a důležitosti kontaktu tváří v tvář v našem odpojeném světě. ()

Oralfabet odpad!

Vskutku otřesné, bohužel ne zrovna zábavným způsobem. Ten lehce tělnatý blonďák s dementním účesem ať už prosím nikde nehraje. ()

• Chase Victoria byla původně obsazena jako postava jménem Kaylie. Role Kaylie a Rachel však byly spojeny do jedné postavy se jménem Rachel. (KGBelik)
  • Věnováno rodičům režiséra: „Pro mé rodiče: Edith a Julian, in memoriam.“ (KGBelik)