Slavný syn slavného otce z klanu Kennedyů v archivech a vzpomínkách nejbližších přátel. John Fitzgerald Kennedy mladší se narodil 25. listopadu 1960 tehdejšímu americkému prezidentovi stejného jména. Jako tříletý chlapeček dojal celý svět na pohřbu svého tatínka, když ho doprovodil na onen svět vojenským salutování. JFK Junior se pak celý život snažil dokázat světu, že slavné jméno nenosí nadarmo. Byl novinářem, právníkem, vydavatelem časopisu a také rekreačním pilotem. Právě jeho vášeň pro létání se mu stala osudnou, 16. července 1999 se jeho Piper zřítil do moře a spolu s ním zahynuly i jeho manželka a švagrová. Díky kanadským dokumentaristům máme možnost nahlédnout do jeho soukromí prostřednictvím archivních záběrů a výpovědí nejbližších přátel. (Česká televize)

vojaksvejk

Hodinu a pol trvajúce ódy na rozmaznaného fracka, ktorý nemal zábrany a ani žiadne výnimočné schopnosti. Faktografická hodnota priemerná, silno subjektívne výpovede, skrátka šedý priemer. Ťažká nuda. ()

p.a.douch

Byl jsem překvapen, že jsem doopravdy vydržel celých 92 minut. Vlastně je to celkem tragický příběh muže, který se patrně snažil splnit očekávání celých Spojených státu. Jestli někoho zajímají politické dějiny druhé poloviny 20. století měl by tento dokument shlédnout. Zajímavý pohled. ()

jaanyna

Strašně ukecané, hodinu se tam řeší nějaký časopis, který vydával, nejdřív mu to šlo, pak mu to už tak dobře nešlo, no fakt nemusím vědět, kdo byl na obálce každého čísla, proč? Nuda. ()