„Tak a balíme! A ani jsme nezačali!“ Tak si posteskl Jimmy Doyle (Jack Mulhall), autor nového muzikálu na Broadway, který byl stažen ještě před premiérou. Jeho přítelkyně, sboristka Dixie Dugan (Alice White), to s ním jde zapít do baru. On uvažuje, jak to přepsat a ona, proč na tom ztratila tolik času a jestli nemá dělat něco jiného. Dixie je požádána, aby zazpívala píseň ze stažené hry a její verze „I've Got My Eye on You“ zaujme Franka Buelowa (John Miljan), hollywoodského režiséra, který jí nabídne smlouvu a roli. Dixie si sbalí svých pět švestek a sedne na vlak do Kalifornie. Jenže tam ji čeká zklamání, protože Buelow dostal sám padáka a role se nekoná. Dívka se seznámí s Donnou Harris (Blanche Sweet), bývalou hvězdou, které studio řeklo, že je ve svých 62 letech moc stará. Pak se v Hollywoodu objeví i Jimmy, kterému jedno studio nabídlo odkoupení práv na jeho muzikál a on požaduje, aby Dixie dostala velkou roli. I Donnu se podaří obsadit, ale pak do dění ještě jednou zasáhne Frank Buelow. (Peabody)