V bance, kde pracuje Míša, dojde k přepadení. Dozví se Michal včas, že je jeho dcera v nebezpečí? Snaží se někdo Michala vydírat anebo je Míšin únos náhoda? K dopadení kriminálníka bude zapotřebí pomoc malého autistického chlapce. A Junior se stále snaží zatajit před svojí matkou, že pracuje jako kriminalista. (TV Prima)

mira007

Přepadení banky Fix a únos pokladní dcery hlavního hrdiny za účelem pomsty jejímu otci se mi zdálo povedenější než předchozí případ. Dokonce jsem se i zasmál při scéně na recepci právnické firmy víc než obvykle. ()

rakovnik

Jako kriminálka zcela nejslabší díl. Od hloupého pachatele, přes hloupou zásahovku, po hloupé chyby všech. Akce v bance byla tragédie. Jen Bříza byl chytrý, navíc nejlepší psycholog. Humorná složka dnes byla jako obvykle fajn, detektivní propadák. A aspoň dnes mohli Orozoviče přemluvit ke spolupráci na natáčení. ()

dyfur

....niektoré momenty boli pritiahnuté dosť za vlasy (autistický chlapec, zásahovka kukláčok, zasáh v poslednej chvíli...)...ale inak pozerateľné vďaka obsadeniu policajného tímu :) ()

Ezis

Deset hvězdiček scénáristovi za portrét dvou matek. Ambiciózní matky, které nestačí, že její syn je zdravý, slušný, inteligentní pracující člověk - a skvělé matky, která svého autistického syna bere takového, jaký je. Mimochodem: Jak autistického kluka NEdostanete do pohody? Zeptáte se ho, jak se má. Na to lidi s autismem hrozně neradi odpovídají. A autistický kluk by asi jen tak nenechal cizího chlapa, aby mu něco namontoval do pokoje. To je zásah do zaběhaného systému, ze kterého by člověk s autismem fakt nebyl nadšený. Jo, to si lidi tak rádi představujou, že udělají čárymáry a svým úžasným nápadem hned někomu pomůžou. Je to taková pohádka. Ale ocenila jsem, že jinak postava autistického dítěte byla docela realistická - nebyl to ani blbeček, ani Einstein, kluk byl sympatický. ()

• Jako exteriér Fixbanky posloužila bývalá budova spořitelny na náměstí Arnošta z Pardubic v Českém Brodě. V prvním záběru scény je možno zahlédnout kamennou zvonici u kostela sv. Gotharda. (Ezis)