Byl zavražděn producent porno filmů Jiří Fejfar, v jeho moderní vile ho našla uklízečka. Mohla být vrahem šéfredaktorka módního časopisu, které Fejfar dlužil půl milionu? Jak do všeho zapadá symbol černé luny? Stopy případu nás vedou ke skupině feministek. Michal se chová podezřele, málo jí a přestává kouřit. Kolegové o něj mají starost. (TV Prima)

carl.oesch

Další skvělý díl. Spíš než Měl jsem je všechny by se to mělo jmenovat Takové jsou všechny, mám tedy na mysli feministky. Perfektní vedlejší role oné pornopodnikatelky a hlavně té redaktorky módního časopisu. Její výmluvy byly kouzelné stejně jako její arogantní chování a vrchlem bylo, jak je s gradací nechávali oba naši oblíbení šerlokové rozhádat se ve výslechové místnosti. Nicméně vraha mi bylo trochu líto. A Mráz si přišel na své... ()

Enšpígl

Tady to bylo jasně postavený na humoru hláška o feministkách "To jskou krávy, které nikdy nechce, protože se chovaj jak krávy" by asi u v USA znamenala trest srmti, naštěstí tady dobrej forek a takovjech je tam víc, takže tři za pohodu. ()

rakovnik

Bio versus porno. Další díl má pohodu, sice bez napětí a akce, ale stále s humorem. Sice jsem uvažoval o nižším hodnocení, ale závěr mě přesvědčil, že tento tým mě baví. Mráz opět bodoval. ()

mira007

Polda vyšetřuje vraždu producenta lechtivých filmů, ale to nahlédnutí do pornobyznysu bylo tak trapně plné hloupého klišé viz. rozhovor héérečky ( skutečná modelka Šárka Pokludová ) s policajtama ( Matásek, Polívka ). že mi to i jako fandovi tohoto seriálu přišlo spíš trapný, nehledě na to vyznění, kdy pornoproducent je za sekáče, zatímco jeho odpůrkyně za pokrytecké vysmívané bio hysterky. ()

honajz

Ono už ani tak nejde o případy jako o pohodovou atmosféru každého dílu a vtípky. Navíc drsoň Matásek, který se snaží nekouřit, nepít alkohol, nedávat si vlašák ani výpečky, a dokonce zkouší bio stravu!, to stálo za to. Sice už poněkolikáté se tu sází na kontrast porna (v jednom z předchozích dílů bordel, nyní filmový průmysl) a panického Juniora, ale co už. A Mráz se konečně dočkal! Jinak skvělé hlášky typu "cpal bys do toho cédéčko, ale důkazy si jinak fotíš na mobil?" nebo "analýza fixy, kdo by to řekl? To jde?" ()

• Premiéru si nenechalo ujít 1,03 milionu diváků starších 15 let, což z něj činí nejsledovanější pořad v sobotním hlavním vysílacím čase. (rublik05)
  • Premiéra epizody Kdo míří vysoko ... (2020) byla dne 22. 11. 2020 a tato epizoda byly uvedena až 14. 3. 2021. Mezi premiérami tedy byla přestávka téměř 4 měsíce. (rakovnik)