Na Michalově chatě probíhá souboj dvou tvrdých hlav, Michal chce získat svoje informace a udělá pro to cokoliv. Výslech ale přerušuje případ. V místním domě radosti se našel mrtvý klient. Má v případu prsty jedna ze společnic? Kam zmizel Mráz v době, kdy má být u případu? A dostane se Fryč ze zajetí bez toho, že by musel před Michalem promluvit? (TV Prima)

Enšpígl

Tak tohle byl očekávanej královskej díl, případ v bordelu. Jako jo, Mráz už teď je slavnější než Elvis a tímhle dílem jeho hvězda stoupla někam hodně, ale hodně vysoko do nebes a oni hlášky ("Do tohohle bordelu, koukám chodí samí chlapi co milují své manželky" ) mají hodně prostoru . Ale ten Mráz, zdravotní sestřička, domina, hmmm kdo by to do něj řekl, že je takovej gurmánek. Nemůžu jinak, bavil jsem se královsky. ()

rakovnik

Nesouhlasím s tím, jak se chová policista. Chápu to ovšem jako úlitbu pro diváky, nejde přece o reálný život. Jinak jsem byl jako obvykle vcelku spokojený, neboť beru seriál spíše jako komediální než cokoli jiného. Bříza s Mrázem vytvořili tandem přes špičkování a dobírání se navzájem, mladý jen trochu neobratně sekunduje. Případ, zahrnující i doktora a sestřičku, byl zajímavý už svým prostředím. Na něj se dalo nabalit spousta příležitostí jak pro humor, tak i trochu napětí a také vyšetřování. Jen ta soukromá akce je dost přes čáru a ani se již neorientuji v odhalených jménech. ()

honajz

Jako, bavil jsem se, ono polda v bordelu je takové vděčné téma, a tady si Bříza Mráze těmi dvojsmyslnými vtípky skvěle vychutnával. Ale ten případ - beru, že to asi člověk má brát spíš s notnou nadsázkou, ale přece jen vloupání, ničení důkazů, zatajování důkazů, já nevím. A po mladém furt jedou všechny baby snad v každém dílu, a on furt nic. Asi nejlepší scéna u Vandy, "hele chlapi, víte, že Mráz chodí do bordelu?" ()