Před vilou, kde probíhala svatební oslava, shořelo auto se ženou uvnitř. Je náhoda, že obětí je exmanželka ženicha? Může mít s případem souvislost parta anarchistů, kteří po městě zapalují auta? A jak do případu zapadá zmizelá soška malého amorka? I když se to Mráz snaží zatajit, Michal přijde na to, že má narozeniny, proto mu také přichystá náležitou oslavu. (TV Prima)

Enšpígl

Samozřejmě, že jsem nejvíc těšil na závěrečnou Mrázovu pařbu zakončenou striptýzem. Pokud jde o případ s ohledem na strukuru všech dílů se ti pachatelé dají docela odhadovat, takže ve výsledků je podstatný je motiv. Tomáš Havlínek je veké divadelní hvězda MDP a věřím, že dostane i větší herecké příležitosti a Dominika Mertová by si zasloužila taky příležitost, ale čistě soukromou. ()

adaben

Mrzí mne, že už opakovaně byl vrah rychle uhodnutelný a navíc tu byl už trochu opakovaný typ zápletky, hlavní podezřelí "sígři" či "mafiáni" mají ramena i na policajty, ale vrahy nejsou, těmi je někdo na první pohled slušný a starostlivý vedle nich či bydlící naproti nim.. Škoda, jinak to má stále příjemné výkony policistů, vtip a jisté kouzlo jednoduchosti vyprávění. ()

honajz

Nevím, mně tenhle díl moc nebavil. Herečky Dvořáková a Krejčíková přehrávaly tak děsně, až jsem měl chuť jim předplatit dalších pět let na DAMU nebo kde - pokud vůbec - herectví studovaly, příběh je pitomý, Vršovice v Holešovicích, jestli jsem dobře viděl, ten závěrečný únos trapný, synchronizace mobilů trapná, a hlavně ubylo hlášek, které tentokrát na svá bedra vzala jen Vanda. ()

rakovnik

Humor na sebe opět vzal Mráz, na "jeho" oslavu jsem se těšil. Nakonec byla trochu ošizená o vtip, ale zas byla romantika. Případ byl opět dost jednoduchý, okruh podezřelých byl velice úzký. Zajímavé ale byly souvislosti. Břízův případ se pohnul o notný kus dále, však už je na čase. Jen mě mrzí použité prostředky. ()