Mladá pracovnice seznamovací agentury je někým vyhozena z okna a umírá. Michal s Andrejem zjišťují, že agentura organizuje klientům milostné schůzky a následně poskytuje neprůstřelné alibi. Vrahem může být nespokojený klient stejně jako podvedená manželka. Podezření vyšetřovatelů ovšem způsobuji také nepřehledné vztahy v agentuře. Detektivové Michal s Andrejem odhalují pozadí toho, co na první pohled vypadá jako obyčejná rutina. A jak předpokládají, naplňuje se rčení: s čím kdo zachází, s tím také schází. Dokáže při tom Michal obstát i ve chvíli, kdy je potřeba, aby on byl psychickou oporou doktorky Táni Hoškové? A najde v sobě sílu, aby toleroval vztah své dospělé dcery, i když to pro něj bude velká zkouška? (TV Prima)

Jara.Cimrman.jr

"Žiješ si na vysoký noze. Zdražili ti gel na vlasy?" Hulvát Bříza tentokrát vystopoval vyděrače, vyléčil psycholožku, znevěrohodnil agenturu na nevěru a ještě odhalil oboupohlavního vraha. Bravo. Jen to byla taková nepříliš zábavná rutina, kterou ozvláštňovalo jen to Břízovo hulvátství. A to nemyslím jako lichotku. Už by ho měl někdo praštit utrženým stěračem z jeho Volhy, aby se probral. ()

Bozvav

Díl od dílu lepší. Břitký humor, dokonce už i slušná i když ne příliš nápaditá zápletka a slušně vyvíjející se dialogy. Matásek je super, jeho parťák se také trochu zahřívá. Za mne 80%. ()