Michal je na stopě velkého odhalení. Rozjel pátrání na vlastní pěst a nehodlá nic prominout ani svým nejbližším a členům rodiny. Ke konečnému úderu se ale zatím teprve chystá. Kromě toho vyšetřují naši detektivové násilnou smrt muže tak nudného, že se těžko tipuje, kdo by ho chtěl zabít. A Mráz všechno komplikuje tím, že i on se chová divně. (TV Prima)

honajz

Do starých Poldů tak do druhé série to začíná mít hodně daleko. Jo, akce s Mrázem fajn, pobavilo, Žilková je jasná, hraje to v poslední době tak nějak na jedno brdo, pár fórků dobrých, ale celkově jsem se zase těšil jen na dýchánky u Vandy. ()

rakovnik

Dobře jsem se bavil a bylo mi vlastně úplně jedno, jak se vyvíjí případ a kdo je pachatelem vraždy. Tým policistů mě zvládl zabavit i bez vyšetřování. Mráz perlil a Bříza mu zdatně sekundoval. Rád jsem po delší době viděl známou tvář - Veronika Žilková vypadala opravdu hrozně. ()

Sa.sa

Super díl I konec... Tak Bříza konečně "načapal" mladého u dcery... Žilková tu svini zahrála dobře, ale bylo to jen hrané...? Chudák Mráz nerozchodil nymfomanku co ho považovala za policistu a byla z toho pořádně nádržená... :))) ()