V nové řadě oblíbeného seriálu poručík Michal Bříza se svým parťákem Juniorem opět nekompromisně a občas i nekorektně dýchají na záda zločincům. Nadějná žokejka je zavražděna ve stáji a detektivové během pátrání odkrývají složité vztahy kolem krásné a ctižádostivé mladé dívky. Michal kromě toho intenzivně prožívá svůj vlastní vztah s Táňou. A Juniora zajímá, jak se jeho starší kolega zapojí do života na sociálních sítích. (TV Prima)

honajz

Jé, pátá série! A Bříza a psycholožka už jsou spolu, fajn. Jenže pak koukám, ono to zvážnělo a dává rady do života. Asi tvůrci chytli kovid, přežili a přehodnotili postoj k životu. Ne že by se mi ty rady, aby si člověk sepsal, co by rád udělal a bavilo ho to, i sebešílenější nápad, ne že by se mi nelíbily. Ale do tohohle seriálu mi nějak neštymují. Fajne bylo, že jsme se podívali do Chuchle na koníčky, jenže jinak humoru tak nějak ubylo, Matásek nějak sešel mi přijde nebo ho to už nebaví, a samotný ten případ mi taky neseděl. První, co mě napadlo (trojúhelník). A přitom jsem doufal, že třeba holka někomu jela koně, kůň měl nehodu a šel na jatka, ale majitel koně měl za to na holku vztek - a proto použil jateční pistolu - a to by mě vážně bavilo daleko víc. A Zedníčková co se sebou udělala, že vypadá jak alkoholička po sedmdesátce? ()

rakovnik

Klasický Polda je zpět a já jsem spokojený. Vtipu více než akce, napětí, či kriminálky. Rodinné vztahy stále příjemné, navíc v očekávání změn, které jsem si bohužel přečetl. Originální odchod do důchodu mě opravdu pobavil a pachatel překvapil. ()

mira007

Bříza is back!!! a já zažívám spokojenost s českou komerční tvorbou, protože tady je vidět rozdíl mezi předchozí Dvojkou na zabití - je to vtipný, má to Matáska, je to za víc peněz ( atraktivní dostihové prostředí v případu vraždy mladé žokejky ), krimi případ je sice jen na okrasu, ale je to zábava a Janka Kolesárová dostává víc prostoru. ()

Sa.sa

Paráda Bříza žije s doktorkou a mladej je zpět... Tak aspoň něco... Jj žárlivost je klasika a jasný motiv pro vraždu, i když to bylo trochu překvapení... Tak Fišer to zabalil a jde do důchodu :( no je to škoda teda ()