tron

Legion je veľmi dobrý seriál v momentoch, kedy je akčný a keď sa niečo deje. Lenže má tiež sklon k výnimočnej bizarnosti, ktorá miestami hraničí s vecami, aké sme ešte nevideli, ale zároveň tak troška... nudí a extrémne spomaľuje tempo. A povedal by som, že je to práve prípad tejto časti. Čo je škoda, lebo potvrdzuje moju mienku - akonáhle sa ku koncu správne rozbehne, je na nezastavenie. ()

Martrix

Síla myšlenky převládá nad tím, co vidíme. Vlastně nám autoři říkají, že se nemůžeme spolehnout na žádný z našich smyslů...což je vlastně stejný pohled, jako v Matrixu. Je jedno, jestli vám mysl ovládá umělá inteligence, nebo pošahaný nadčlověk, který má schopnosti Boha. Anebo jestli si něco sami vsugerujeme, případně se necháme ovlivnit někým jiným. Takže pokud se nemůžeme spolehnout na naše smysly a náše myšlenky mohou být ve větší, či menší míře ovládány někým, něčím jiným...jsme jen křoví na předzahrádce bohů? Nebo je život řízen pouze zákony přírody a někteří z nás mají bujnou fantazii? O ničem menším tento seriál není a tato epizoda lehce zaostává za těmi předchozími jen proto, že je přehlednější. Stále je tam dost podivností, jen je to bez toho mystického povlaku srozumitelnější. Což je škoda, ale třeba to souvisí s tím, že se režie chopil někdo jiný(tedy podle CSFD). ()

Loki_Six

"Moral panic is defined as "public anxiety or alarm in response to a perceived threat to the moral standards of society." The road to moral panic has several stops. The first is concern. This concern, limited at first, spreads from person to person amplified by cultural forces until rational concern becomes irrational fear. People come to believe something terrible is happening. Something they cannot see. That they can't control. It has come for others. It will come for them. Whether or not the threat is real, the response certainly is. And it is often excessive. Ask yourself: what's more terrifying, fear, or the frightened?" ()