Nevka

Velký pokrok ve vnímání Davidových schopností. Děj se také posouvá dopředu a totožnost tlouštíka v podstatě také odhalena. Začátek byl pomalejší, ale hlavně přesun děje do domu byl famózní. Celkově jsem byl na konci opět vedle jak ta jedle, ale to na Legionovi miluji. Syd je stále lepší a lepší - konec skrz svůj cliffhanger perfektně otevřený. Stále plný počet (potvrzena druhá série!). ()

Necrotongue

Pátá epizoda zatím odpověděla na největší množství otázek, které ve mně vyvolaly předchozí epizody, aby hned nato skončila způsobem, jež vyvolá spoustu otázek nových. Pak z toho má mít člověk rozum. Pobavily mě pantomimické scénky, i když jsem chvíli váhal, jestli není závada na mém přijímači. ()

tron

Tak nie, nie je "to" tam. "To", vďaka čomu by som si Legion zamiloval. Piata časť je na tom našťastie lepšie, ako predchádzajúce, pretože sa menej kecá, viac sa vysvetľuje a deje sa aspoň niečo. Pohľad na jednotku vojakov, respektíve to, čo z nej zostalo, je dosť mrazivý. Poteší i "biela miestnosť", vďaka ktorej dvaja zamilovanci nájdu spôsob, ako byť spolu a navzájom sa dotýkať bez katastrofálnych dôsledkov. ()