Nevka

Opět perfektní díl. Pomalu se dostáváme na kloub monstru a příběh se posouvá dopředu. Oproti minulým epizodám přibylo i více "reálné" akce, takže na své si přijdou i diváci, které Davidova psychika po třech epizodách dostával do úzkých. Poprvé jsem se taky zasmál - postava Olivera Birda (Jemaine Clement) vypadá zajímavě. Jinak King (Davidův pes) mi značně připomíná Rudovouse ve čtvrté sérii Sherlocka - zkusím zjistit, jestli se objevil už dříve v komiksech. ()

tron

Ach, človeče, asi nebudeme kamaráti, Legion. Prvú epizódu zachránil tanec a akčné finále, ale potom to išlo dole vodou. Opakujem: je mi jasné, že všetok ten chaos je schválny. Hrdina má superschopnosti a dlhé roky bol pod liekmi alebo drogami, takže je pochopiteľné a ľahko vysvetliteľné, prečo je tento seriál plný vízií, snov, predstáv, flashbackov atď. A v podstate dávam dole klobúk pred televíziou, ktorá Noahovi na niečo také šialené dala peniaze. No ale faktom je, že sa na to pozerá dosť hrozne a dokonca ani tohtoepizódne akčné vyvrcholenie nie je dobré. A ku koncu sa hromadí klišé na klišé (skočenie pred letiacu guľku, ach!). Scény s "kapitánom Nemom v kocke ľadu" relatívne fascinujúce (alebo blbé? Mne sa páčili...), ale inak fakt Legion asi nebude mojou šálkou kávy. Ale zrejme ho dopozerám a budem dúfať v neviem čo. ()

Loki_Six

"We are the root of all our problems, our confusion, our anger, our fear of things we don't understand. Violence in other words, is ignorance. Figure your shit out, that's what I'd say. There are two kinds of stories we tell our children. The first kind; 'Once upon a time there was a fuzzy little rabbit named Frizzytop, who went on a quantum fun adventure, only to face a big setback, which he overcame through perseverance and by being adorable.' This kind of story teaches empathy. Put yourself in Frizzytop's shoes, in other words. The other kind; 'Oliver Anthony Bird if you get too close to that ocean you'll be sucked into the sea and drowned.' This kind of story teaches them fear, and for the rest of their lives, these two stories compete. Empathy and fear. And so I bring you tonight's play, the work in five acts about a fuzzy little bunny, who got too close to the ocean." ()

kolikkulda

Nevím jestli bych při sledování tohoto seriálu neměl brát nějaké drogy, páč to má fakt pořád pošahané tempo jako pilot... Ale v tom je to kouzlo, jen si myslím že ne každý bude chtít držet celou sezonu tak našlapanou mozkovou příhodu s douškem našeho houbového čaje... Ale jo, kroutím hlavou...přemýšlím u toho...sleduji to na 100%... Nechám se dorazit až posledním dílem. Zatím nevyhrané 4 hvězdy ;) ()

Necrotongue

Čtvrtá epizoda mě opět potěšila, děj se pohyboval už ve třech rovinách (realita, vzpomínky, astrální rovina) a ve všech třech byl pro mě zajímavý. Cary/ Kerry mě fakt pobavil... pobavila...pobavili. Vtipné bylo i setkání s Oliverem, jen bych si přál, aby už nesahal na gramofon, evidentně máme rozdílný hudební vkus. ()