Chaos dál ohrožuje osud města Riverdale. Betty pomáhají s hledáním Jugheada nové parťačky a Veronica složitě pátrá po ztraceném opálu. (Netflix)

strelenaL

Po Covidové pauze slibný začátek,  který nechal otevřené dveře pro další děj. Hádám že se dozvíme o démonech Jugheada a taky snad o silnici duchů a muřích lidech. Nečekala jsem že zazní píseň ale bylo to příjemné překvapení. Těším se na další kapitolu příběhu Archieho, V&Betty, Jugheada. Moc bych si přála návrat F.P.Jonese ❤ ()

CheryLka

Když má seriál více sérií a epizod, je logické, že začne být postupně nudný nebo se změní jeho spád a jedinečná atmosféra, což vidíme i u Riverdale. Proto jsem v 5. sérii vítala tu časovou odluku postav a čekala možná vřelejší, možná napínavější, možná průlomové, srdíčkové či láskyplné shledání „kámošů“ po X letech.., což se ale nestalo. I když beru seriál s nadsázkou, tak nějak nechápu, že v době telefonů a sociálních sítí nejsou spolu kdysi nejlepší přátelé a životní lásky v podstatě v kontaktu a nic moc o sobě neví. A to i velmi zásadní věci… Prapodivný konec Betty a Jugheada mi připomíná tak trochu telenovelu a pár, který spolu prožil v podstatě nemožné i v říši komiksů, rozdělí nějaká aférka/neaférka… A právě asi jediná postava, která mne po tom návratu do R již tolik nebere a v podstatě i šokuje, je můj kdysi „milovaný“ Jughead. Kluk, který se ze šikanovaného podivného outsidera posunul ke cool a sexy vůdci Serpentů, který s vystřelovacím nožem porážel gargoyly a mlátil feťáky, který si dokázal poradit téměř v každé situaci vč. zbavení se těla (což ostatně téměř každé děcko z R), je teď kým? Troskou, násoskou, podivínem? No, uvidíme, jak se bude tato jeho linka „ztraceného“ Jugga vyvíjet dál, či tomu nějak pomůže Betty nebo pojede jinou vlastní linku … Každopádně nám tato epizoda nic moc neřekla (až na absurdní seznámení všech lásek Jugheada…), mnohé fanoušky odradila od dalšího sledování a i když mne tedy příliš nebavila, tak tomu ještě dám šanci… Doufám, že se opět vrátíme k mému guilty pleasure Riverdale a další epizody budou výrazně kvalitnější! ()

kvete.i.vadn

Nejhorší díl. Z Riverdale se stala nějaká mizerná parodie. Kde je ten seriál, který byl mou závislostí a který jsem tak milovala? Udělali z něj úplně něco jiného a bohužel to není změna k lepšímu. Aspon že závěrečná znělka zůstala.... ()