Betty se během Fredovy nepřítomnosti rozhodne Jugheada překvapit narozeninovou párty u Archieho. Veronica odhalí znepokojivé informace o svém otci a Cliffordovi. (Netflix)

breebee

Skvělý seriál, který se vlažně rozjíždí. Nemusí vás ani nijak bavit ta hlavní zápletka nebo celkově to tajemno, já si prostě užívám příběh teenagerů jež mají skutečné reálné problémy, které se snaží zvládnout jak nejlépe umí. Většina postav je skutečně zajímavá a zábavná, to jak se jejich životy proplétají je vskutku fascinující. Připomíná mi to takový mix super drbny a původních upířích deníků. ()

TomX2

Po zhliadnutí prvého dielu (1*) som vôbec nečakal, že ma to časom bude baviť. A ono ma to naozaj baví. Riverdale neberiem ako kriminálku (a ak áno, tak ako zlú kriminálku), ale skôr dráma o vzťahoch medzi obyvateľmi jedného mestečka doplnené trochou záhady a mysteriózna. Hlavné postavy sú pomerne sympatické (Archie, Betty, Veronica, Jughead) a každá skrýva nejaké tajomstvo, vedľajšie už síce (až na Freda) menej, ale za to sú vcelku zaujímavé. Od chaotického prvého dielu som naozaj nečakal, že sa mi to bude páčiť. ()