Betty nechápe, v jakých iluzorních představách Alice žije. Veronica s Archiem udělají další krok. Tabitha představí Jugheada rodičům. (Netflix)

strelenaL

Na muzikálovou epizodu jsem se těšila, vzdycky tam najdu oblíbené písničky. Ano jsem fanda muzikálů a jejich přepracování do Riverdale. Next to normal stál především na zármutku a hlavní tahounkami byla Betty a Alice. Bizardní mi trochu přijde dějová linka která je trochu v začarovaném kruhu. Co Ronnie a Archie...? Také si myslím že taková chemie mezi Tabithou a Jugheadem není v písni Hey...( jako při skladbě Seventeen s Betty). Není tato dvojice špatná stejně jsem fandila že to dají s Betty dohromady a zatím to vypadá že ne ne. Přeju si víc dějové linky u Toni protože by si to zasloužila. Uvidíme co přinese finále 5 řady. Já bych řekla že na Riverdale se nese pěkná smršť.😅 I tak bych řekla že tentokrát muzikálová epizoda pokulhává za svými předchůdkyněma. Nejlepší song Ronnie - Superboy in the invisible girl, Betty&Alice - Maybe, Betty&Kevin- Make up your mind/Catch me falling  . ()

CheryLka odpad!

Tato epizoda je asi nejhorší ever... Přiznám se, že nejsem fanoušek muzikálových dílů, spíše naopak, ale předešlé muzikálové epizody (Carrie, Heathers) měly aspoň úroveň a kvalitu. Zde nebylo nic, co by šlo omluvit (došlo bohužel u mne na posouvání scén), vlastně už šlo pouze o vatu a nulový děj. Linka s Polly, dost zásadní mj., se celá odehrává v písních, což je dost iritující, nepřehledné a hlavně zbytečné. Co se týče nové love story, jsem sice fanoušek Bugheadů, ale dokázala bych pochopit výběr nějaké nové partnerky pro Juga, aby se konečně ten nudný a unylý děj posunul někam dál. Bohužel to Tabhita fakt nesplnila. Je to pěkná a milá holka, ale jejich společné scény jsou jako s podivným bráchou, nulová chemie a vášeň mezi nimi. Celé to působí nuceně a divně. Když koukám na oficiální fb stránky Riverdale, tak tam si už fanoušci pomalu žádají hlavy tvůrců této 5. série a vlastně jim i rozumím. ()