Rowdy 3 bilancují svůj dosavadní pobyt v budově sekce tajné služby Black Wing. Farah se splní její životní sen, když se před návštěvou u Suzie stává zástupkyní šerifa Hobbse. Dirkovi, Toddovi a Tině se zatím podaří najít syna Cardenasových - Arnolda. Bart se nečekaně sbližuje s Panto Trostem a Amanda s Vogelem nacházejí ve Wendimoor lesní čarodějku. Vše spěje k tomu, že bude mít večerní koncert v Bergsbergu třeskutou atmosféru a Amanda dá průchod svým novým schopnostem. (Necrotongue)

Necrotongue

Pátá epizoda se mi zdála být o něco málo slabší než předchozí díl, ale i tak byla velice povedená a pod pět hvězdiček jsem jít nemohl. Druhá sezóna mě baví snad dokonce víc než první řada, vyloženě si ji zatím užívám, jen není možné ani na chvíli polevit v pozornosti, takže žádná oddechovka, ale pořádná makačka na bednu. ()

honajz2

Pořád vtipné a dost napínavé, hlavně se mi dost líbily ty šílené masky šnečí čarodějnice a jejich... asi přátel(? :D), to mi krapet evokovalo Mighty Boosh, které je v tomhle taky hodně nápadité. Nicméně to bylo slabší než minule. Že z toho je hard fantasy už mi začíná lehce vadit a závěr byl takový, no... sice pozitivní, ale meh, až na ten závěrečný zvrat. I tak mě to ale pořád hodně baví. 4* ()