Zornův syn

• USA Son of Zorn
USA, (2016–2017), 4 h 45 min (Minutáž: 21–22 min)

Tvorcovia:

Reed Agnew, Eli Jorne

Hudba:

Leo Birenberg

Jason Sudeikis, Lars Slind, Johnny Pemberton, Artemis Pebdani, Noah Munck, Nate Mooney, Cameron Monaghan, Tim Meadows, Bryce Johnson, Brendan Hunt (viac)

Zorn je barbarský válečník ochraňující ostrov Zephyrie. Jenže část jeho rodiny žije v USA a on se musí rozhodnout, ve kterém světě chce žít... (TV Prima)

ostravak30

Původní nápad byl vskutku originální - udělat napůl animák v hraném světě. Otázkou je, zda byl vymyšlen první příběh nebo ten nápad. Seriál působí tak, že spíše to druhé. Příběh není moc silný. Jsou zde jistě úsměvné hlášky, postavy i situace, přestože slzet smíchy rozhodně nebudete a popadat se za břicho taky ne. V seriálu je hodně krve - takže proto se musí vysílat po 22. hodině, překvapivě málo sexu, a vůbec žádná logika. Některé postavy jsou po pár dílech vtipné už jen když se na ně podíváte. Podobný nápad už využilo více seriálů - Spongebob v kalhotách, Simpsonovi párkrát, ale vždy to bylo spíše výjimečně. Tohle je originální námět, který ale sám o sobě zastínil příběh i epizody samotné. ()

filmmovier

Výborný seriál, u kterého jsem se báječně bavil. Zorn je skvělá postava a jeho interakce se zbytkem postav (mimochodem též skvěle napsaných) je báječná. Rozhodně to není klasický rodinný sitcom, kterých je mraky, originalita tam je a potenciál je dle mého maximálně využitý. Jen škoda toho brutálního cliffhangeru na konci (do Zephyrie jsem se těšil) a malého počtu epizod celkově. Zornův syn si tak brzké zrušení rozhodně nezasloužil, ale FOX prostě ruší dobré věci. 75% a určitě si ještě někdy dám repete. ()

Víteček

Nic světoborného, ale špatné to taky nebylo. Chvílemi jsem se docela pobavil. Ale hluchých míst taky není úplně málo. Trvalo, než jsem se do toho dostal, první díl byl spíš na přetrpění. Někdy to trochu moc staví na tom, že je něco animované, přestože to skloubení nefunguje dobře a ani dobře nevypadá. Škoda, že to zřejmě nebude mít žádné zakončení. ()

LeitoSE

Ďalšia blbosť, ktorá mohla byť niečím výnimočným, lebo mala silný originálny nápad na zápletku a neopozeranú kombináciu 2D animácie s normálne natáčaným neštúdiovým prostredím. Nakoniec je to ale všetko úplne nanič, keďže je to pre mňa absolútne nevtipné a preplnené trápnymi momentami, na ktoré nemám vôbec chuť sa pozerať každý týždeň. Drop 3/13 - 25% ()

2Pac

Super serial vktory verim, ze bude pokracovat dalsimi seriami a ludia ocenia jeho kvality. Ja si to ako otec/geek deti uzivam.... ()