Virginii (Julieta Cardinali) sa stratí dcéra. Čoskoro sa dozvie, že sa stala obeťou únoscov, ktorí sú členmi zvráteného kultu a deti slúžia ako obeta pri ich rituáloch. Navyše v hre nie je sama, okrem nej prišli o deti i ďalšie ženy. Virginia má len pár hodín na to, aby svoju dcéru zachránila a jedinou možnosťou záchrany je tajomná biela truhla, ktorú musí nájsť. (Marceloo)

Marceloo

Matke sa počas zastávky popri cestovaní stratí dcéra. Čoskoro sa dozvie, že sa stala obeťou únoscov, ktorí sú členmi zvráteného kultu a deti slúžia ako obeta pri ich rituáloch. Naviac v hre nie je sama, ale okrem nej prišli o deti aj ďalšie ženy. Má len pár hodín na to, aby svoju dcéru zachránila a jedinou možnosťou záchrany je tajomná biela rakva, ktorú musí nájsť. - Pozoruhodný horor z Argentíny, ktorý má svoje zvláštne spracovanie, ale na ploche niečo málo cez hodinu nedokáže poriadne zaujať. Napísané je to ideálne, keďže to má na svedomí Adrián García Bogliano, ktorý do žánru v posledných rokoch výrazne prispel, a aj hlavná herečka vie hrať velmi dobre, ale režijne sa mi to osobne zdalo dosť slabé. Celé sa to snažilo byť príliš emotívne, ale postavy neboli dostatočne dobre zahrané na to, aby divák niečo prežíval s nimi. Keby pán Bogliano bol aj u réžie, jednalo by sa podla mňa o ovela kvalitnejší projekt. ()