Americký herec Nicolas Cage svůj režijní debut zasadil do jižanského prostředí New Orleans. Mladík Sonny Phillips (James Franco) v roce 1981 opouští armádu. Než do ní nastoupil, pracoval na ulici jako gigolo pro svoji matku. K tomu se teď nechce vracet. Kamarád z vojny mu slíbil práci, ale nějak to nevychází. Sonny musí najít sílu k tomu, aby se vyrovnal se životem i sám se sebou. (Morien)

Indiana

Na režijní debut docela slušný, ale občas jsem se u toho trochu nudil. Tak nějak na tom bylo vidět, že si to Cage natočil hlavně pro sebe a bylo mu jedno, jestli ten film sedne širšímu publiku. Jamese Franca mám jako herce rád a zahrál to dobře, ale jeho postava mi občas úplně sympatická nebyla, víc mě ale bavili Brenda Blethyn jako jeho máma a zároveň jeho bordel mama a Harry Dean Stanton. Nejvíc mi ale v paměti utkvěl samotnej Cage v malý roli teplýho majitele gay bordelu s blonďatym afrem na hlavě a mega buzerantskym hlasem. 60% ()

Lacike

Objektivne to nie je zly film, ale vôbec ma nezaujala tema. Nejake kurvy a gigolo ma vôbec nezaujimaju. Riskol som to len zo zvedavosti aky je Cage reziser. Rozhodne vysledok nie je ziadna sracka, ale ani sa z neho nevyklul genius ako sa to podarilo Affleckovi, takze je dobre, ze nadalej zostal uz len pri hrani. To mu predsa len ide lepsie. 5/10. ()

emma53

Nicolas musel mít při svém debutu docela propocené triko, ale jo, ještě trochu vybrousit a bylo by to skvělý, škoda, že na to dupnul skoro až ke konci. Ono to skutečně bylo jenom "o tom" a jak si Sonny myslel, že z toho není únik. Snaha byla, ale Sonny to nezvládnul, tudíž jak a kde hledat nějaký smysl života? Našel nakonec malá vrátka, kterými by před maminou z toho marastu zdrhnul ?........ Brenda byla výborná jako vždy s tím jejím hysterickým podtónem to nemělo chybu. Mena byla roztomilá a abych pravdu řekla, moc toho o ní nevím, ale tady má ode mě jedničku s hvězdičkou, no a konečně Franco alias Sonny má celkem slušně na svůj věk našlápnuto. Vizáž přímo láká, aby naše ženské očko po něm mrklo ještě v nějakém jeho jiném filmu nebo na nějakou jeho režijní práci. Jak jsem se dívala, čeká ho v budoucích letech docela velký maraton. Budiž mu to přáno, byl gigolo jak vyšitej. Za mě je to slabší čtyřka, škoda Nicolasi. ()

Lucjen

Ja teda neviem, celkom som sa tešila, ale film nakoniec vyznieva akosi do prázdna. Sex, drogy, bitka, hystéria aj nadávky skutočne boli tak, ako mali byť, ale mne sa nepáčil ten zbytok. Mohla to byť oveľa silnejšia vzťahová dráma, malo to nábeh aj na zaujímavý vývoj postavy, ale zaseklo sa to niekde uprostred, jednoducho to nevyvrcholilo - príbeh teda určite nie. Aj keď sa vôbec nesťažujem, nepresvedčil ma ani ten Franco bez trička... ()

Superpero

Nicolas Cage se asi nudil a tak zkusil režii. Nedopadlo to ani tak ani tak. Chvílema dobré, chvílema celkem nuda a po celou dobu sledování budete mít dosti zkrachovalou náladu. Franco tam furt kouká, jak kdyby byl ospalej a zfetovanej zároveň, mělo to nejspíš působit chlapácky, ale na mě to působilo tak nějak divně, za chvíli si na něj nejspíš zvyknete pokud zrovna nezavře oči a nezačne se smát. Nejlíp hraje asi Mena Suvari a je i nejsympatičtější postava filmu. Na druhou stranu mě iritovala Brenda Blethyn a ten její debilní přízvuk. Cage si střihnul divný cameo. "Sonny" je zajímavý hlavně díky tomu že ho natočil Cage jinak mi to moc světoborné nepřišlo. ()

• James Franco jel v rámci přípravy na svou roli do New Orleans a pokusil se promluvit s některými skutečnými prostitutkami na Santa Monica Boulevard. Prostitutky ale trvaly na tom, aby se mohly dotknout jeho penisu, aby se ujistily, že není policista v utajení. (Zbranicus)
  • Nicolas Cage obsadil do hlavní role Jamese Franca na základě jeho výkonu ve filmu James Dean (2001). Z herců se při natáčení stali velcí přátelé. Ve stejném době si měl i Cage zahrát postavu Francova otce ve filmu Spider-Man (2002), ale kvůli jinému projektu musel roli odmítnout. Franco si o pár let později údajně střihnul alespoň epizodní roli v Cageově snímku Rituál (2006). (Edgerton)