Táta, nebo máma 2

• Francúzsko Papa ou maman 2 (viac)

Uplynuly dva roky od toho, co se jim nepodařilo klidné ukončení vztahu, při kterém vypukla bitva o to, kdo bude mít v péči děti (nechtěl je ani jeden). Vypadá to, že manželé Leroy dotáhli do vítězného konce všechny procedury rozvodu a žijí přímo idylicky vedle (tedy naproti) sebe. Příchod nových partnerů na obě rodinné strany je ale rozbuškou do klidných vod rozvedené a dobře fungující dvojité rodiny Vincenta (Laurent Lafitte) a Florence (Marina Foïs). Bitva mezi exmanžely může začít. Opět nikdo nezůstane nikomu nic dlužen. (julie_mie)

Eliott

Bohužel jsem viděl dvojku dříve než jedničku, což mne vždy zpětně zamrzí. Mám však i jedno bohudík, neboť po jsem po záhy zjistil, že tento přešlap chronologického přehrávání naštěstí ničemu neublížil. A nyní, když mohu oba filmy srovnávat, tak jsou bezpochyby skoro stejně kvalitní. Snad jediná věc a hlavní důvod proč jsem šel s hodnocením dolů, jelikož jsem se u jedničky nasmál o něco více a to přestože šla až jako druhá v řadě. Navíc příběh prvního dílu, kdy rodiče hrají onu podivnou rozvodovou hru na své potomky byl přeci jen zajímavější, než co se odehrává později. To jsou však drobnosti, stale bych velmi ocenil trojku! 80% ()

• Název filmu se objeví až před závěrečnými titulky. (griph)