Niekdajší zamilovaný pár z vysokej školy, už dlho rozvedená vorkoholička Olivia Pershingová (Josie Bissett) a nedávno ovdovená bývalá popová hviezda Mick Turner (Jack Wagner), sa zhodou náhod po rokoch opäť stretnú práve cez víkend, kedy sa má konať Oliviina svadba s jej obchodným partnerom. Vysvitne totiž, že hotel, v ktorom sa má svadba odohrať, patrí práve Mickovi a dokonca má počas obradu aj vystúpiť s hudobným číslom. Spočiatku to preto nie je vôbec príjemne stretnutie, no ako sa udalosti počas víkendu vyvíjajú, Olivia a Mick zistia, že na povrch vychádzajú staré city. Prejde budúca nevesta svadobnou uličkou podľa plánu alebo sa rozhodne dať svojej prvej láske druhú šancu? (TV Doma)

mac000

... a přirozeně že se k sobě opět vrátí, když zjistí, že vše tehdy bylo vlastně jinak! Představitel hlavní role J. Wagner je za Velkou louží docela populárním seriálovým hercem (a i z tohoto příběhu tvůrci "vymačkali" čtyři falší pokračování - Bůh nás ochraňuj !) ()

Olík

Prima LOVE si na podobných červených knihovnách založila živnost. Byla to láska až za hrob, pak se něco pokazilo a když už si každý jede to svoje, tak tomu náhoda chtěla, že se jejich cesty opět zkříží. Tyhle béčkové romantiky jsou si všechny podobné jako vejce vejci a vlastně tady ani není, co recenzovat. ()