Mum

TV spot

TV spot

Splasher

Aniž bych to během sledování tušil, tak autorem tohoto díla je Stefan Golaszewski - jeden ze čtveřice Zbabělců (Tom Basden, Tim Key a Lloyd Woolf). ___ [spoiler] (Opravdu čtěte až po zhlédnutí, mohlo by to změnit váš pohled a to opravdu nechci.) Což zpětně vysvětluje, proč je naprostá většina postav napsána tak stereotypně a veškeré zápletky jsou vlastně jen různorodé variace na Keep calm and put the kettle on. [/spoiler] ()

MMR

Tak tohle je komediální pecka. To se Britům opravdu povedlo. Postava Cathy je neuvěřitelně klidná, obdivuju jí, jak dokáže na vše reagovat s takovým klidem. Navíc, když na ní promluví Kelly, to chce pak mnohonásobnou dávku tolerance. Kelly je totiž moc pěknej dáreček. Snad se dočkám i dalších dílů. ()

Thomick

Fakt k nevíře, že za vysoce sugestivní a nejspíš nejvydařenější seriálovou novinkou roku (min. v Británii) stojí zrovna Stefan Golaszewski, autor pro změnu hluboce nevkusného Him & Her. Ani tady sice nechybí úkroky přes čáru, ale v první řadě Mum nabízí citlivou romanci dvou raněných postarších duší a netradiční práci s vedlejšími postavami, který vám sice často půjdou na nervy, ale skrze občasný nastavování zrcadla to vlastně vůbec nevadí. --- "I didn't realize you worked in a supermarket too!" - "I don't" - "You work in Waitrose, yeah?" - "Yes" - "Well, that's a supermarket." - "No, it's not..." ()

emma53

Moc příjemné byly ty půlhodinky s celou tou partou lidiček. Bylo to něco, co jsem asi právě potřebovala vidět, lehký, jemný humor a já miluji Cathy a Michaela, které bych si vzala okamžitě k sobě domů. Cathy, chtěla bych být Tebou, tak milá, empatická a všechápající v těch nejnemožnějších chvílích, v kterých jsi se ocitla. Díky datlušce za titulky k takovým filmovým perličkám jako byla třeba tahle. ()

Frodule

Moc milý a skvěle napsaný sitcom. Vzájemné pokukování Cathy a Michaela je tak "awww". A ty tragikomické postavičky - každý poznamenán jinou bolístkou, obdařen (pod)průměrným intelektem s kapkou asociálnosti. Můj oblíbený citát od snobské Pauline: " There´s nothing more disgusting than happy people. But what these people don´t realise is that it will end. Because everything good always ends. And those fabulous smiles will fall from their faces and they´ll be wading through rivers of shit like the rest of us." ()