Návrat ztraceného otce, těžkého alkoholika, přinese do rodiny Cary jen samé neštěstí. Když otec prodělá mrtvici, vezme si ho Cara do domácí péče. Pojišťovna mu přidělí ošetřovatelku, ale nikdo nemá tušení, kdo se ve skutečnosti objeví u dveří. Začnou se dít podivné nehody... Brian a Cara se s nadšením stěhují do obrovského luxusního domu do Kalifornie, který patří Brianovu multimilionářskému zaměstnavateli. Ten v Kalifornii staví luxusní hotel a Brian má projekt na starosti. Cara se živí jako úspěšná terapeutka a v  domě si zařídí kancelář s bočním vchodem, aby pacienti nerušili chod domu. Při vybalování objeví v manželově šuplíku zbraň, které se při odjezdu z Chicaga slíbil zbavit. Brian se jí odmítá vzdát. Cara, která z Kalifornie pochází, se manželovi odmítá svěřit, proč se nechce bavit o svém otci. Otec Frank, bývalý alkoholik, se zanedlouho ukáže u dveří a Cara mu vyčte, že rodinu opustil kvůli letušce. Zanedlouho jí volají z nemocnice, že měl Frank mrtvici. Cara ho nakonec přijme do domácího ošetřování a z pojištění je mu přidělena ošetřovatelka. Ošetřovatelka Lynette je krásná mladá blondýna, která se chová profesionálně, dává Frankovi léky a i skvěle vaří. Mladá žena si velmi dobře rozumí jak s Frankem, tak s Brianem. Fyzioterapeut, který s Frankem cvičí, se diví, že Lynette nezná. Ta tvrdí, že byla povolaná místo jiné ošetřovatelky. Lynette v noci Franka pobodá injekcí a druhý den se ho snaží utopit, v čemž jí zabrání zvědavá sousedka. Pak otráví Brianova šéfa a ten následně nabourá s autem... (TV Prima)

uprchlice odpad!

Velice slabý a podprůměrný snímek. Několikrát omyvateln příběh, ale tady nic nefungovalo. Děj s kataatrofálními následky. Nudný. Bez energie a bez špetky naděje na lepší konec. Bohužel. Divák se nedočká ničeho a nikoho. Herci příliš nezaujmou. To leda by měli napsaný kvalitnější scénář a režisér by je musel trochu potrápit. Ztráta času. ()

MT_Y

Zlo v srdci nepřekvapí nějakou originalitou to rozhodně ne, ale pro mě osobně to bylo příjemná podívaná, od příchodu zdravotní sestry tak nějak člověku je jasný v jakým opravdu vztahu je s účastníky (dcera otce hlavní herečky) takže člověk nečeká nějaká surprise (jen bych podotkl že Úplně nejlepší herečka to Teda úplně není - minimálně v tomhle filmu). Závěr rvačka a tak, no bylo to trochu humorný, ale jako celek se to dá zkouknout, takže já dávám 4 hvězdy a 85% ()

John80

Nudný Thriller, kde si manželský pár najme opatrovateľku k menželkinmu otcovi, ktorému si vezmu domov a ako to už býva opatrovateľka začne vyskakovať a robiť si nároky , Slabota 2* ()

Mr. Movie odpad!

Podle ukázek to vypadalo na průměrný Béčkový film. Po hodině jsem se dozvěděl, že se někdo někam přestěhoval a že někdo dostal mrtvici. Tolik času na dvě informace. Ve zbytku se dělo něco co bylo už natočeno tisíckrát a tady navíc ještě blbě. ()