Suzukaze Aoba úspěšně odmaturovala na střední škole a vydává se do svého prvního zaměstnání. Aoba má obrovské štěstí, protože získala práci v grafickém oddělení vyvíjející počítačové hry. Aoba hry zbožňuje a její nadšení z nové práce je ještě větší, když zjistí, že se bude podílet na novém dílu své nejoblíbenější hry, a tak její nadřízenou bude její celoživotní vzor Yagami Kou. Velice rychle se však ukazuje, že práce na vývoji počítačových her není vždy jen zábavou, ale také neskutečnou dřinou. New Game!, jak již název napovídá, nás zavede do světa vývojářů počítačových her a ukáže nám jejich každodenní radosti i starosti. (Jeoffrey)

ing.man

Po několika dropech jsem si už zoufal, že není anime co by mě bavilo... Ale pak jsem narazil na tenhle nádherně pulzující kus a zase mě život těšil... Poslední 3-4 díly trochu ztrácely dech, ale absolutní závěr byl bombastický a všechno zachránil. :D Kupodivu žádná postava se mi nezaryla pod kůži, panty shots to klidně mohlo vynechat, ale iyashikei efekt to mělo suprový. Aspoň na mě. Dávám skoro 4,5 a těším se na druhou sérii. ()

DaweForeman

Tohle jsem bral spíše jako takovou oddechovku, kdy každej řeší nějaké to pracovní prostředí a k tomu je tu ještě menší náhled za oponu tvoření her. Zase všude plno přátelství, které je doprovázeno nějakými těmi zvraty a každý si prostě musí pomáhat navzájem že? Na jednu stranu to není úplně strašný téma, ale vzhledem k tomu, že to člověk vidí skoro všude, tak se to trochu omrzí a nemůže na tom stavět příběh jako na jednom z hlavních faktorů. Každopádně nejvíc mě tu zaujal ona lehká nenucená vtipnost (především závěrečná scénka v posledním díle neměla chybu :D). Animace je celkem dobrá a hudba průměrná. ()

Nirish

Kolega z práce (sdílíme vášeň pro videohry a pracujeme v officu) mi tohle anime mlátil o hlavu asi týden, jak mě to bude bavit, spousty legrace, super plot a tak... no... a tak. Kdo má rád roztomilé lolies, které dělajá neustále *kyaaaaaah senpai mi napsala* *kyyyyyyah poslala sem senpai smajlíka* s občasnými průstřihy na pantyshots/boobieshots/podivnělesbicképohledy v prostředí officu (kde z nějakého "podivuhodného" důvodu pracují jenom ženy), tak směle do toho všema dvaceti. Jestli čekáte zápletku a něco smysluplného a koukatelného, spaste svoje duše a drahocenný čas. ()