Universum, ve kterém se tento příběh odehrává, se skládá z pěti různých civilizací. Jednou z nich je i ta lidská, nacházející se na Zemi. Jednoho dne se v naší galaxii otevřely průchody, které vytvořily jakousi křižovatku, která způsobila náhlé propojení všech pěti světů. Podle dostupných informací se jedná o předzvěst blížícího se konce všeho. Aby tomu bylo zabráněno, vzniklo na ostrově Seiran jisté zařízení, které shromažďuje talentovaná děvčata obdařená silou „Exceed“, jež jim dává možnost blížícímu se zhroucení všeho zabránit. Jenže podaří se jim to? (EMIA)

Jeoffrey

Co bych měl napsat o all girls anime, kde hlavní hrdinky stráví 3/4 prvního dílu nahé v koupeli? Jak se mám vyjádřit k nepříteli, který hrozí zničit všech pět "velmi originálních" světů a jehož hlavní útočná loď vypadá jako velký černý ... (no prostě je to podobné třeba houbě...)? Hlavní hrdinky jsou plné odhodlání, některé působí drsně, jiné roztomile a všechny chtějí být tou nejlepší válečnicí, z toho fakt, že je to podle nějaké akční hry zase jednou čpí na tisíc honů. Dnes už jsem jedno anime s podobným tématem viděl a nějak přemýšlím, jestli s tímhle pokračovat. Mám rád roztomilá děvčátka, ale tohle je tak moc dělané na efekt a nacpané fan servisem, že jsem se nudil. Navíc vytyčená cesta je až moc jasná a roztomilosti je docela málo a z fan servisu, který oplývá slunečními paprsky, které zakrývají nevhodné partie mě bolí oči. No ani další dva díly mi nakonec nedali žádný pádný důvod, proč ve sledování pokračovat, takže u mě drop po 3 dílech a 1,5/10. ()

Terezinka198 odpad!

Jediné, co mě napadá jako pozitivum, co "tohle" zachraňuje před odpadem je dobrá animace a skvělý nápad okamžitě pohřbený pod hromadou fanservisu a světelných koz (díky za cenzuru). Ale protože patřím mezi tvrdohlavce, co nic nedropnou do konce, gg well played, I guess. Teď mi vraťte čas ztracený u tohohle. Asi začnu věřit tomu kritickému hodnocení na MAL. 1,5/10 ()