Frank Sinatra's Welcome Home Party for Elvis Presley

(TV film)

Speciální díl ze série The Frank Sinatra Timex Show vysílané v letech 1959 až 1960 americkou televizní společností ABC. Jako hlavní host estrády plné písní, tance a zábavných scének vystoupil ve svém vůbec prvním televizním účinkování po dvou letech strávených v armádě miláček dívčího publika Elvis Presley. Dále se po boku hostitele Franka Sinatry představili jeho přátelé Sammy Davis Jr., Joey Bishop, Peter Lawford, a také Sinatrova dcera Nancy. Na řadu přišly i prezentace sponzora celé série, světoznámého výrobce hodin značky Timex. (dopitak)

monolog

Skvělá hudební revue prokládaná písničkama a srandovníma konverzačkama a scénkama na oslavu Elvisova návratu z vojny. Kam se hrabou dnešní "zábavné" pořady Petra Novotnýho a podobných pumprlíků. A kde jinde by se vám podařilo vidět zpívat Franka Love me tender a Elvise Witchcraft a to ve stejnou chvíli? Sammy Davis skvěle paroduje mistra alkoholu Deana Martina a nejen jeho a taky tu můžete vidět Nancy Sinatra, jak si zpívá s papínkem It's nice to go travellin' a mnoho dalších. A taky vás pravděpodobně přesvědčí, že hodinky Timex jsou skutečně ty nejlepší, i když je vezme do huby delfín. a to jen za 14,95. Hodně se mi líbilo, jak se Elvis koukal na ty holky, co řvaly jak urvaný ze řetězu při každým jeho projevu, slovu nebo zazpívané notě. Kdyby v té chvíli mohly pohledy mluvit, přednesl by nám ten jeho obrovsky unavenou a znuděnou řeč, aby toho už ksakru nechaly. Ale nelíbilo se mi, jak publikum reagovalo na Franka. ()

dopitak

Určitě existují i lepší a zábavnější pořady s Frankem. Ani písničky tentokrát nic moc, pořadu dominovala delfínice skákající v bazénu. ()