Mladý Indiana Jones: Útok jestřábů

• USA The Adventures of Young Indiana Jones and the Attack of the Hawkmen
všetky plagáty

Další dobrodružství mladého Indiany Jonese. Indy je přidělen k letecké jednotce a tajně vyslán na riskantní cestu do Německa. (oficiálny text distribútora)

PALINO

PRVÁ ČASŤ príbehu sa zameriava najmä na vzdušné súboje, ktoré sú veľmi efektne natočené, pôsobia reálne a trochu mi pripomenuli lietadlovú scénu z Poslednej krížovej výpravy. DRUHÚ ČASŤ sledujeme Indyho ako špióna, čo je tiež veľmi zaujímavé a na to nadväzuje hneď niekoľko ďalších dielov. Celý diel (podobne ako celý seriál) sprevádza kvalitná hudba, tentokrát od Joela McNeelyho. ()

Paity

Opět válečný mladý Indy, který soubojů s Němci nemá prostě nikdy dost, stejně tak jako jim se ho nikdy nedaří lapit na déle než deset minut čistého času. ()

Skleni

Strašne nevyvážená séria filmov. Miestami som žasol a niekedy zas že fuj tajzl!.. Nevime či je to vina scenáristov či Joe Johnstona no Seanova určite nie. Ten bol vždy skvelý. Teda aspoň taký ..dobrý:) 72% ()

• Snímek se natáčel v Praze a v amerických městech Portland, Esparto, Huntsville a Marin Country. (Yardak)