Michael (Patrick Dempsey) je vysokoškolský student, který přijme pozvání strávit vánoční prázdniny v Quebec City se svou dívkou Gabby (Jennifer Connelly) a její rodinou. Poněkud naivní Michael si představuje město jako pohádkovou zem s krásnou architekturou a romantickými sněhovými vločkami, snášejícími se na jeho střechy, chodníky, ulice a parky. Když však Michael dorazí do Kanady, Gabby mu oznámí, že je mezi nimi konec. Z toho vyplývá, že budou spát odděleně, přičemž Gabbina matka (Florinda Bolkan) se mileráda postará, aby bylo přáním její dcery vyhověno. Gabbin výstřední otec (Andre Gregory) je zase idealistický vědec, který velmi rád pracuje oděn pouze v rouše Adamově. Michael ovšem nezůstává osamělý dlouho. (Pumiiix)

agamazx

V poslednej tretine som sa stratil, skoda. Ten debil nakoniec dal jej sestru namiesto Jennifer. No hudba dost trapna pocas celeho filmu, overplayed Mozart a nezmyselny soundtrack. Nakoniec len 2 hviezdicky, skoda. ()

dr.horrible

Celkom milé. Spočiatku som to s hodnotením videl dosť nízko, nakoľko som dúfal v klasickú 80s teenage-erinu, a namiesto strednej, šortiek a trvalých; nás zavreli na nejaký kaštieľ v Kanade, so snehom a baranicami; ale Dempsey je Dempsey, a holky sú proste fajn, takže odporúčam upraviť očakávania, odignorovať tých pár trapných komických postáv (tatínek, farár, maminka), a ku koncu sa možno na tú jemnú melancholickú notu aj dostanete. ()