Pověrčivá žena uvěří slovům šamana, a aby zachránila život své sestry, pokouší se vyspat s mužem narozeným v Roce Tygra. (Netflix)

Vavča

Ačkoliv tomu mnozí odmítají věřit (kromě režisérů, kteří vědí, kdo byl loni nejlepší:) tak Hwang Jung-eum hrát umí (fakt někdo věnujte čas sérii Endless Love 2014), akorát stejně jako Yoon Eun-Hye netrefí ten správný seriál, nebo nedostane roli, kde může ukázat, co umí. Tady hraje charakter Shim Bo-Nui, která je jako vystřižený pověrčivec z Theofrastových povahopisů. Je tady roztomile nemotorná, zároveň ale silná a svéhlavá hrdinka, kdy střídá komediální záseky s tragickou rolí ženy pronásledované neštěstím (úplně mi vytanul na mysli film Goddes of Mercy). První půlka série je hodně povedená jízda se supr nápady, vtipem, svěžestí. Jenže pak to bohužel režisérka, nebo scénárista neuhlídali obsahově. Komediální rovina jde do pozadí, tragická, romantická a dramatická linka úplně nefunguje, jakkoliv mě baví Jun-yeol Ryu v roli chladného šéfa Je Soo Ho, tak hlavní linie příběhu přestává mít svoji sílu a přitažlivost, magie vyprchala, přerod seriálu do jiné roviny se prostě úplně nepovedl. Spíše Vás budou bavit vedlejší postavy. Série má dobré vedlejší příběhové linie, herce v menších rolích. Fakt mi srdce krvácí, tohle mohlo být o dost lepší, navíc je tady perfektně vymakaný OST, kdy kromě jedné písně vyniká tradičně instrumentální stránka, přísahám bohu jedno z nejlepších použití kláves-klavíru do osudově tklivých motivů, mělo to fakt sílu. Věřím, že Hwang Jung-eum snad chytne 4-5 hvězdičkovou sérii příště, protože by si to její talent zasloužil. ()

andiek05

Tak tohle byl docela oříšek ... Začátek vypadal hodně slibně, ale postupem času to pro mě trošku pokleslo na průměrné drama, ale kdo tomu vrátil život byl Soo Ho v podání Ryu Joon Yeola (poté, co "ožil" :-D ). Naopak Hwang tady byla taková ... nevím :-( Jinak samozřejmě spousta známých tváří - Lee Soo Hyuk, Lee Chung Ah, Jung In Gi, Na Young Hee, ... Hodně mě bavili nejlepší přátelé hlavních hrdinů :-D :-D :-D Asi bych normálně dala pouze tři hvězdičky, ale kvůli zábavě s Dal Nim, Han Ryang Haem a Soo Hoem jsem se rozhodla přivřít očka a jednu hvězdičku přidávám, takže hodně slabá čtyřka. ()