Hai lai de ji zai ai ni

• Hongkong 還來得及再愛你 (viac)

Andrea1717

Môj prvý Hongkongský seriál, upírske témy môžem, ale toto bola limonáda pre náctiletých, od upírov očakávam trochu viac. Boli tam príjemné okamihy, ale celkovo to postrádalo nejaké napätie, vzrušenie či vcítenie sa do deja. Škoda, tak dobre to z ukážky vyzeralo. ()

marrjaana

Když nepočítám filmy s Jackiem Chanem tak je tohle můj první Hokongský televizní či filmový zážitek, takže nemohu soudit, jak si to stojí v porovnání s ostatní tamní kinematografií( počítám do toho i Čínu, Japonsko, Koreii, Filipíny atd.), takže jdeme srovnávat s televizní produkcí západu a samozřejmě se stmíváním. Takže je to méně drastické a krvavější než Upíří deníky, ale zase je to daleko zábavnější a vtipnější než celé Stmívání( a ve finále i o hodinu kratší). Postavy jsou tak nějak mezi Stmíváním a deníkama. Pokud budete čekat něco od triků, tak upřímně, ty jsou horší než v pohádkách od ČT, ne vážně ty triky jsou opravdu otřesné. Místama mi to přijde až extrémně sluníčkové, ale alespoň je to sranda a překvapivě opravdu zábavné:D ()

sara93

První díl byl super. No pak to začalo být romantické klišé s osamělým upírem, který se zamiluje do holky, která v něm vyvolává pocity. Navíc aby jsme mu nemuseli číst jeho myšlenky z tváře, tak tady je jeho kamarád a ty jeho pocity nám objasňuje. Prostě nuda!!! ()