Záznam z živého vystoupení, které bylo součástí světové tour What Now? odehrávající se ve vyprodaném Lincoln Financial Field, stadionu týmu amerického fotbalu Philadelphia Eagles. Kevin Hart tímto činem píše historii. Stal se totiž prvním stand-up komikem, kterému se podařilo vystoupit pro neuvěřitelných 50 000 lidí. (Dio_Padre)

chrisofwar

Kevina Harta mám rád. Tento výstup v žádném případě nezklamal. 90% vtipů a historek bylo skvělých, například Starnucks nebo vynášení odpadků ve tmě. Na druhou stranu zbylých 10% už bylo možná až trochu moc... třeba scéna na záchodě, to by se dalo považovat, za trochu přes čáru, ale stále v rámci tolerance. Filmové intro i outro bylo, také vcelku dobré. Pro to aby vám tento film přišel vtipný nemusíte být hloupý, či "negr" co takovým stylem žije, stačí se pohodově naladit a brát to trochu s nadhledem. ()

P1tr

Kevin Hart dojí svojí současnou popularitu co to jde a mohl si díky ní dovolit obohatit svoje stand up vystoupení hranými scénami stylizujícími se do humorné verze Jamese Bonda. A světě div se, nepůsobí to zas tak zbytečně, ale dokonce zábavně. Hartova energie a dikce jsou tak nakažlivé a vtipné, že dokáží zakrýt i slabší momenty při vystoupení a táhnou tento komediální kus úspěšně vpřed do cílové čáry za vítězstvím. ()

shaacul odpad!

Hartovy filmy beru jako jako odpočinkovou jednohubku pro večer po náročném dni, tohle představení mě ale hlava nebere. Viděl jsem ho v několika Night show, dokáže vyprávět vtipnou historku. Velká show, ale vtipy a historky nejsou dost dobré aby dali dohromady 10 minutový skeč, být jen s mikrofonem v malém divadle, tak ho natuty po pár minutách vypískají. Nadšení a překotně rychlé mluvení je na úrovni pětiletého dítěte, které musí říci svému rodiči něco "strašně" důležitého. Trpěl jsem podobně jako ten rodič. Radši budu hodinu poslouchat reklamy s Alza mimozemšťanem, než další hodinu sledovat Harta. Pokud porovnám s Luis C.K. nebo s Chrisem Rockem nesahá jim ani pod kotníky. Tuším že Hartova kariéra brzo nabere podobně sestupnou křivku ala Sandler. ()

Majkowski

Když do toho člověk jde s tím, že chce jen trochu vypnout a pobavit se, a zároveň zná humor Kevina Harta, tak se celkem dobře zasměje. A to je přesně můj případ. Mám Kevina rád, znám jeho práci a skoro vždy mě dokáže dobře pobavit. Jistě, některé části této show byly dost slabé, až jsem prosil, aby přešel k další věci, ale to perfektně vynahradil těmi ostatními přepálenými vtipy a příběhy, u kterých jsem se hlasitě smál. (70%) ()

Perverz odpad!

Někomu stačí mikrofon a pódium. Kevin je takový exhibicionista, pozlacený mikrofon, všechny ty obrazovky s pozadím, které dokreslují věci o kterých právě mluví, světla, piča gansta věci, a frajer zapomněl na humor. Ha! Kokot. Jednou jsem se malinko pousmál. Bylo to v části o kávě-Starbucks. Už ten úvod, to jako Really??? Nemyslím Halle Berry, s kruhama pod vočama, to byl totální trapas, myslím úvod s mývalem, modlil jsem se ať to skončí, normálně mi bylo za něho trapně. Vůbec se nebudu rozepisovat. Viděl jsem Kevina v nějakých skečích apod. a to stálo za to, umí být vtipný ale toto? Zábava pro černochy, protože jestli znáte jejich náturu, pochopíte. Pro mě k uzoufání nuda. ()

• Tour proběhla mezi 4. 9. 2015 a 1. 4. 2016 a celkem obsahovala více než 110 vystoupení, někdy byly i 3 vystoupení za den. Jindy  Kevin Hart vystupoval každý večer i více než 14 dní v řadě. (chrisofwar)