Bruce Lee in G.O.D.: Shibôteki yûgi

Tento snímek ukazuje existující materiál k filmu, který chtěl Bruce Lee natočit. Bohužel náhlá smrt mu nedovolila film dokončit, i když několik fanoušků doufá, že se najde víc materiálu. Jedná se o film Game of Death. K polodokumentu jsou přidány rozhovory s herci i tvůrci a také některá historická fakta ze zákulisí natáčení. (Terva)

Epistemolog

V hraném dokumentu jsou použity záběry z nedokončeného hitu Game of Death. V rozhovoru se objeví legendární dablér Leeho na salta Wah Yuen, který předvede na sparing partneru ukázku JKD. Na svých 50 let vypadá fyzicky stále hbitě jako zamlada! K vidění krom menšího rozhovoru s Danem Inosantem jsou i zpackané a vystřižené záběry. ()

Terva

Mé hodnocení je sice pět hvězd, ale vycházím s dvd Bruce Lee : Cesta Bojovníka, dokumentu, který obsahuje i započaté a natočené záběry připravovaného filmu Game of Death, který Bruce Lee nestihl dokončit kvůli tragické události. Tento Japonský snímek pravděpodobně odhaluje trochu více, ale mám pocit, že ikdyž vyšel na speciální dvd v roce 2003, do Evropy se nedostal. ()