Gogo333

Když byl seriál ohlášen, tak sem byl docela natěšen neboť seriál o mluvicím psovi tu snad ještě nebyl. Bohužel první díl mě moc nenadchl. Děj se točil spíše kolem paničky a pes byl tak nějak v pozadí. Řikal sem si, že dál snad ani pokračovat nebudu, ale konec epizody mě navnadil na další díl. Další epizody byly naštěstí už lepší. Nejvíc mě bavily epizody se štěnětem, se psem v práci a kočičí zabiják. Martin měl perfektní hlášky a díky tomu to bylo koukatelné. Zrušení po 8 epizodách se dalo čekat díky tomu slabému začátku a tak jen zamrzí, že nebylo víc Martina a nedostatečného využití tématu. ()

anetd1

Psí pohled je prostě výbornej, výbornej výbornej a zasloužil by plné hodnocení, ale je zároveň tím jediným zábavným celé show a toho, co jí drží pohromadě. Omáčka okolo nezaujme a po čase nudí. ()

Nyck

Všechny Martinovy (psí) promluvy a hlášky jsou skvělé, podívat se na svět psí perspektivou je rozhodně zábavné. Jenže... Ten zbytek okolo je o ničem, plný klišé. Takže nakonec zjistíte, že to sledujete proto, abyste zjistili, jak dopadne souboj kočka vs. pes. ()